V HTC chystají kampaň za miliardu. Najali i Roberta Downey Jr.

vydáno 13. 8. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Mobilní telefony, Ze světa | 3 komentáře

Tagy: HTC, mobilní telefony, reklama, Robert Downey Jr., smartphone

Variety zveřejnilo prohlášení HTC o angažování Roberta Downey Jr. do role nové mediální tváře své značky. Pro Downeyho se jedná o lukrativní dvouletý kšeft, jenž mu zcela jistě přinese miliony dolarů mimo filmovou branži. Taiwanský výrobce totiž hodlá do nové kampaně investovat astronomickou miliardu dolarů, aby ke svým zařízením přilákal ještě větší množství zákazníků.

Downeyho úkolem přitom bude nejen točení reklamních spotů, ale i kreativní práce na dalších reklamních postupech HTC. Pro člověka, který je znám svou improvizací a specifickým humorem by to neměl být sebemenší problém.

Jen pro představu, o jak velkou investici do marketingu se jedná, uveďme, že v loňském roce HTC utratilo miliardu dolarů dohromady za marketing a svůj celkový prodej. Cíl investice je tudíž poměrně zjevný, snaha více konkurovat Applu a Samsungu v oblasti smartphonů.

Kampaň bude mít podle představitelů HTC tři fáze. První se zaměří na propagaci značky jako takové, druhá se zaměří na fíčury HTC telefonů a třetí na výhody pro užití technologie v každodenním životě. Podle HTC má být nová kampaň pokusem o hravější přístup k zákazníkovi.

Na první reklamní spot s Downey Jr. se můžete podívat již nyní. A je vtipný.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: V HTC chystají kampaň za miliardu. Najali i Roberta ...

Vložil Anonym (bez ověření), 13. Srpen 2013 - 19:32

Obrázek uživatele Anonym

To budou muset na něčem ušetřit :-)

Re: V HTC chystají kampaň za miliardu. Najali i Roberta ...

Vložil Radek (bez ověření), 13. Srpen 2013 - 21:28

Obrázek uživatele Radek

HTC si samo pod sebou podrezalo vetev. Narozdil od Applu a Samsungu totalne zanedbalo softwarovou stranku svych telefonu, az do stavu kdy je telefon s originalnim softwarem na beznou praci kvuli zasekum a restartum nepouzitelny – clovek ktery se takto jednou spalil na 1000 USD telefonu uz si nikdy HTC nekoupi.

Re: V HTC chystají kampaň za miliardu. Najali i Roberta ...

Vložil th0ca (bez ověření), 14. Srpen 2013 - 13:55

Obrázek uživatele th0ca

spis kdyby o tu miliardu dolaru spis ty jejich telefony zlevnily. Preci jen davat 15000,– a vic za hlavni model, to je silena palka. Pritom htc je pro mnohy wtf znacka, takze se spis vyplati z ciny nejakej tlh s lepsi vybavou za polovicni cenu :D