Universální 3D brýle Monster Vision Max

vydáno 19. 8. 2010 | autor Martin Taraba | sekce Bleskovky | téma 3D

Tagy: 3D, Monster, Monster Cable, Monster Vision Max, USB

Americká firma Monster nabízí první a svého druhu jediné 3D závěrkové brýle pro všechny používané systémy všech výrobců 3D televizorů a slibující kompatibilitu i s případnými novými systémy.

Každý výrobce používá pro infračervený přenos řízení 3D brýlí svůj vlastní, s ostatními nezaměnitelný kód, takže například 3D brýle dodávané k televizoru Panasonic nebudou fungovat s 3D televizorem Samsung ani žádným jiným a naopak. Tento infračervený signál rozkóduje základnová stanice Monster Vision Max a pak jej na volné radiové (RF) frekvenci 2,4 GHz, vyšle svým stejnojmenným brýlím.

Cena sady základnové stanice s jedněmi 3D brýlemi je 250 dolarů a každé další brýle přijdou na 170 USD, což někomu může připadat hodně. Ovšem Monster, patřící mezi luxusní výrobce, tvrdí, že jeho brýle jsou designovány se zvláštním zřetelem k pohodlnému nošení při dlouhých filmech a že jejich závěrky reagují svižněji, což by mělo omezit projevy únavy zraku a poruchy vnímání.

Další výhodou je delší dosah a větší odolnost RF signálu oproti infračervenému. Monster navíc slibuje možnost nahrávat po USB do základnové stanice jakékoliv další IR kódy případných dalších výrobců 3D televizorů.

Universální 3D brýle Monster Vision Max

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře