Ukradené Vánoce se dočkají výroční edice

vydáno 30. 6. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Jack Skellington, The Nightmare Before Christmas, Tim Burton, Ukradené Vánoce Tima Burtona

Noční můra před VánociUkradené Vánoce, Noční můra, nebo jednoduše The Nightmare Before Christmas režiséra Henryho Sellicka platí za jeden z nejoblíbenějších a nejkultovnějších filmů z produkce Tima Burtona a je neuvěřitelné, že tahle vánoční klasika s idolem všech emařek Jackem Skellingtonem a rivalkou Sally slaví letos neuvěřitelných 20 let od prvního uvedení v kinech. Logicky se tak nabízí výroční Blu-ray edice, která se na americkém trhu objeví už 10. září.

Dostupné budou dvě edice, a to 2D + DVD za 34 dolarů nebo 2D + 3D + DVD + digitální kopie za 45 dolarů. Třetí rozměr, který film dostal v roce 2007, bude pro mnohé navíc překvapením (byť se na zahraničních pultech „válí“ asi dva roky), neboť tuzemským kinům se v nepříliš 3D-friendly době úspěšně vyhnul.

Disk bude po vzoru předchozích edic disponovat zvukovým mixem Dolby TrueHD 7.1 a bonusy, které budou dále specifikovány. Očekávat se ale dá přinejmenším stejná výbava jako na předešlém vydání, které je dostupné za pakatel i na tuzemském trhu. Těšit se tak můžeme jmenovitě například na krátkometrážní prvotiny Tima Burtona Vincent a Frankenweenie či film o filmu a storyboardy.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře