TRAILER: Komiksový náhul Captain America: The Winter Soldier

vydáno 25. 10. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa

Tagy: Captain America, Captain America: The Winter Soldier, Captain America: Zimní voják, film, kino, Marvel, trailer, Winter Soldier, Zimní voják

Další kapitola čím dál rozsáhlejšího filmového vesmíru od Marvelu – Thor: Temný svět – má co nevidět do premiéry pro obyčejné smrtelníky, což v řeči Hollywoodu znamená, že je čas lákat na kapitolu následující, kterou bude navrativší se rampouch zabalený v americké vlajce. Captain America už si ale stihl skrze dva filmy, v nichž se objevil, vydobýt slušné renomé a ani napotřetí by neměl zůstat – co se zábavy týče – pozadu.

Captain America: The Winter Soldier, který adaptuje světově známou (a vynikající) komiksovou sérii Eda Brubakera a Stevea Eptinga, se hodlá stylizovat do moderního thrilleru s podtóny žánrových snímků ze 70. let. Ústředními tématy proto bude bezpečnost státu, svoboda vs. útlak (především ten agenturní, špiclovský), a samozřejmě i osobní démoni, neboť kdo četl, ví, že označení Winter Soldier neboli Zimní voják má co dělat s jednou postavou z minulosti Stevea Rogerse.

Captain America: The Winter Soldier

Papírově jsou tak karty rozdány na nadmíru zábavnou partičku mariáše, a co se prvního traileru týče, ten dokazuje, že sourozenci Russovi, o kterých jste ve spojení s hollywoodskými blockbustery dodnes neslyšeli (kromě seriálového Community stojí pouze za zoufalou komedií My dva a křen), asi opravdu umí a sliby Marvelu o tom, že pokračování „Prvního Avengera“ nabídne velkolepost srovnatelnou s The Avengers nebyly jen velkohubými prohlášeními. Natěšenost tudíž stoupá, snad příští rok vygraduje na tom nejvhodnějším místě. V kině!

Trailer ke stažení

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře