TRAILER: Captain America v plnohodnotném akčním náhulu

vydáno 3. 2. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 1 komentář

Tagy: Captain America, Captain America: Winter Soldier, film, Kapitán Amerika, kino, Návrat prvního Avengera, trailer, Winter Soldier, Zimní voják

Marvel hodlá v letošním roce bušit na blockbusterová dvířka zatraceně silně. Strážci galaxie, v nichž se sejde roztodivná partička hrdinů včetně nemluvného stromu a ukecaného mývala se samopalem, zůstávají prozatím velkou neznámou, avšak pokračování Kapitána Ameriky s anglickým podtitulem Winter Soldier a českým Návrat prvního Avengera vypadá s každým novým materiálem lépe a lépe.

Bratři Russové zdá se chytili svou velkou hollywoodskou příležitost v první lize za pačesy silně a v trailerech lákají na akční podívanou, jejíž velikost by měla téměř dosahovat na úroveň Avengers. Co se může tříštit, hořet či explodovat, to tak činí a Chris Evans a Scarlett Johansson nabírají do týmu nováčka Anthonyho Mackie, jemuž legrační „falconovský“ oblek přinejmenším v akčních momentech sekne.

Ne, tady se oscarové nominace sbírat nebudou a stejně tak se ve Slávii nebude řešit filosofický podtext vzduchem poletujících vozítek. Tady se útočí ryze na blockbusterovou první signální, která pod útokem lákavých obrázků s nádechem sedmdesátkových konspiračních thrillerů jasně praví, že kino bude povinností. Minimálně pro ty, v nichž ještě stále zůstala trocha naivního dítěte.

Captain America: Návrat prvního Avengera
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: TRAILER: Captain America v plnohodnotném akčním ...

Vložil Bidloscope (bez ověření), 4. Únor 2014 - 10:27

Obrázek uživatele Bidloscope

Proč Scarlett na tom plakátu vypadá jako kdyby zadržovala ranní moč?