TRAILER: Amazing Spider-Man válčí s trojicí záporáků

vydáno 5. 12. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa

Tagy: Amazing Spider-Man, film, kino, trailer

Všechna čest hollywoodským střihačům, kteří do vás ve 150 vteřinách nahustí tolik akce, že byste skoro zapomněli, že vůbec netušíte, o co má v kině za půl roku vlastně jít. Spider-Man si to podle všeho rozdá rovnou s triem záporáků (zase) a podle ambiciózního „taglinu“ má jít o „jeho největší bitvu“ (zase).

Naneštěstí ale chybí jakákoli výstavba, takže pokud se nenecháte opít vizuálními vjemy (s prozatím silně diskutabilními efekty to jde docela těžko), začnete se brzo ptát, jestli v kině nebude opět čekat jen nesmyslná patlanice s digitálními střípky, pár hláškami a relativně sympatickým zamilovaným párečkem, což je zhruba jediná věc, kterou režisér Marc Webb dokáže na omezeném trailerovém prostoru prodat.

Záporáci jsou však zatím matní, protože si vzájemně kradou prostor. Zápletka o další zlé korporaci a dalších strašně zlých vědcích už jen pozvedá koutky a akční střípky mají k nějaké extází vskutku daleko. Amazing Spider-Man 2 je zkrátka kuriózní projekt plný otazníků. Schválně, jestli se alespoň u některých dočkáme odpovědi. Minimálně minulost Peterových rodičů by už konečně mohla vkročit do světla reflektorů. Jen by ji rozkročenost projektu zase nestrčilo do pozadí jako vějičku pro pokračování.

Stáhnout trailer (via HD-trailer.net)

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře