Švýcarská Geneva přináší bezdrátový systém Model S Wireless

vydáno 20. 5. 2013 | autor Pavel Kreuziger | sekce Bleskovky | téma Hi-Fi audio, Ze světa

Tagy: Geneva, hi-fi, Model S Wireless, sound systémy

Firma Geneva, která sídlí ve Švýcarsku (ostatně kde jinde), u nás příliš známá není. A není ani divu – pro její produkty musíte mimo ČR (nejblíže do Bratislavy). Což je možná trochu škoda, jak ukazuje nejnovější přírůstek jejího produktového portfolia.

Tím je sound systém Model S Wireless. Podle informací výrobce nabízí zařízení více než jeho předchůdce – je vybaveno zcela novými komponenty, elektronikou na ještě vyšší úrovni a hlavně bezdrátovým připojením ke zdroji hudby, ať už je jím iPhone, iPod či jakýkoliv telefon s aktivovanou technologií Bluetooth.

Geneva Model S Wireless

Designově poměrně univerzální přístroj je vybaven FM digitálním tunerem, digitálními hodinami s budíkem, samozřejmě technologií Bluetooth i dvěma 3“ reproduktory s plným rozsahem. Dále v sobě Model S zahrnuje dva zesilovače třídy AB. Ovládat je ho možné pomocí podsvícených dotykových ovládacích prvků. Samozřejmě, že není třeba přehrávat hudbu jen bezdrátově – systém je vybaven stereo vstupním jackem pro audio vstupy, jako jsou počítače nebo herní konzole.

Geneva Model S Wireless je v prodeji v USA za necelých 300 dolarů, což je asi šest tisíc korun. Na Slovensku se nicméně předchozí verze prodává za 349 eur, takže předpokládáme, že i evropská cena bezdrátového systému bude trochu vyšší.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře