Svěrákovi Tři bratři dostanou limitovanou Blu-ray edici

vydáno 4. 12. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, film, limitovaná edice, Tři bratři

Tři bratři režiséra Jana Svěráka možná sklidili vcelku vlažné ohlasy recenzentů. Do kina však přišly statisíce diváků, což poskytlo Magic Boxu dostatek důvodů k tomu, aby vydání na domácích nosičích malinko vyšperkoval.

Zatímco se zdá, že samotný disk bude bonusů prostý (alespoň se mi je nepovedlo nalézt v žádné z oficiálních zpráv distributora), pokud si pořídíte limitovanou edici v tzv. Mediabooku, dostanete kromě filmu i 24-stránkový booklet s texty písní, fotografiemi a nákresy. Samotný mediabook pak představuje balení z imitace kůže s horkou zlatou ražbou, jež – nutno uznat – vypadá na návrzích naprosto skvěle.

Po technické stránce by vše mělo být rovněž v pořádku. Film by měl dorazit v plnohodnotném FullHD (1080p) v poměru stran 2,35:1 a zvuková stopa bude mixem DTS-HD Master Audio 5.1. Oficiální zprávy pak hovoří o titulkové výbavě v podobě českých titulků pro neslyšící. Před pár dny však Magic Box ujišťoval na Facebooku, že součástí bude i anglická titulková stopa. Je tedy možné, že informace o náplni disků nejsou prozatím kompletní.

Tři bratři vychází na Blu-ray a DVD 17. prosince.

Tři bratři (Blu-ray)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře