Spielbergův Terminál vyjde na Blu-ray v květnu

vydáno 21. 2. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 3 komentáře

Tagy: Blu-ray, film, Steven Spielberg, Terminál, The Terminal, Tom Hanks

Terminál (Blu-ray) Spielbergovské kolekce se zdá se velmi brzy zaplní. Po Amistadu, jenž byl oznámen před pár týdny, totiž nyní studio Paramount oznámilo i další z malých Spielbergových filmů – Terminál.

Ten vypráví o Viktoru Navorském, který přiletí do Spojených států, avšak ještě na letišti je kvůli byrokratickým obstrukcím a problémům v jeho rodné (ve filmu však fiktivní) zemi zadržen a je nucen tu setrvat neznámo dlouho. Což se mu samozřejmě nelíbí, nicméně brzy začne odhalovat, že letiště obsahuje řadu zajímavých lidských příběhů a rovněž začne plánovat svůj vlastní úprk z labyrintu sterilních konstrukcí a skel.

Terminál dorazí na americký Blu-ray 6. května v obrazovém přepisu v rozlišení 1080p a se zvukovou stopou DTS-HD Master Audio 5.1. A ani bonusy nebudou zlé. Jak můžete ostatně vidět v jejich kompletním výčtu níže. Jestli se vydání dočkáme i u nás, je opět ve hvězdách. Co se týče zahraniční distribuce, tam bychom si následně přáli vydání výtečného Mnichova.

Kompletní bonusy:

  • Rezervace letu: scénář a příběh
  • Čekání na let: Stavba Terminálu
  • Nástup na palubu: lidé Terminálu
  • Take Off: Making The Terminal
  • Letový servis: Hudba Terminálu
  • Přistání: příběhy z letiště
  • fotogalerie
  • trailery v HD
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Spielbergův Terminál vyjde na Blu-ray v květnu

Vložil Kovi (bez ověření), 21. Únor 2014 - 18:15

Obrázek uživatele Kovi

Kdy se dočkáme konečně „Vojína Ryana“ a Války světů?????

Re: Spielbergův Terminál vyjde na Blu-ray v květnu

Vložil Anonym (bez ověření), 22. Únor 2014 - 7:45

Obrázek uživatele Anonym

Mě by spíš zajímalo, proč se tady často píše o nějakým vydání filmu, když se pak stejně napíše, že to vyjde v americe a né u nás. Takže čtenář si myslí podle zajímavýho titulku, že to bude u nás, ale pak na konci zjistí, že se celou dobu hovoří o americkým trhu. Což je pro spoustu Čechů naprosto k ničemu. Akorát jsou pak zklamaný a štve je to, že to klamalo.

Re: Spielbergův Terminál vyjde na Blu-ray v květnu

Vložil Psema (bez ověření), 22. Únor 2014 - 13:29

Obrázek uživatele Psema

Protože je to informace jako každá jiná a vzhledem k našemu malému trhu a touze mnohých si film pořídit i skrze import je potřeba koukat i za hranice? Je to stejné jako filmových webů, které se zabývají kino-premiérami. Také se tam píše například o nezávislých filmech, které k nám dorazí v podstatě jen skrze festivaly a většina lidí si je musí stahovat, popřípadě dokupovat skrze zahraniční trhy.

Kdyby se psalo jen o tom, co vyjde tady, nebylo by téměř o čem psát. A zároveň by se opomíjel docela zásadní segment čtenářů, které zajímá, co vychází v zahraničí, kde si disk kolikrát mohou pořídit levněji a nezajímá je česká podpora. A také to dává možnost porovnávat tuzemské balení se zahraničním (jako u Rivalů), popřípadě se tázat rovnou i distributora, jestli edice chystá i pro nás.

Je to úplně stejné jako když americké weby píší o britských, španělských, francouzských a dalších edicích. Jen tady bychom si měli hrát na vlastním písečku? To vážně ne.