Sony představilo receiver s devíti kanály, podporou Wi-Fi, AirPlay a Bluetooth

vydáno 1. 8. 2012 | autor Martin Stančík | sekce Bleskovky | téma 3D, Přehrávače, Hi-Fi audio | 1 komentář

Tagy: AirPlay, HDMI, Sony. Sony STR-DN1030

Sony představilo nový receiver s názvem STR-DN1030 Home Cinema Network AV, který má zabudované Wi-Fi a podporuje funkci AirPlay.

Zařízení podporuje až 7.2kanálové audio a pro každý kanál má vyhrazeno 120W. STR-DN1030 je vůbec prvním přijímačem, který má zabudované Wi-Fi připojení. Je opatřen technologiemi HD Digital Cinema Sound a Advanced Digital Cinema Audio Calibration, které se starají o kvalitnější zvuk a jeho optimalizaci v závislosti na umístění reproduktorů v místnosti. Díky integrovanému Wi-Fi a podpoře AirPlay uživatelé mohou streamovat hudbu přímo ze svých iPhonů, iPodů a iPadů. Přijímač umí samozřejmě také streamovat muziku z počítače a je plně propojen se Sony Entertainment Network.

Sony STR-DN1030

Zařízení je opatřeno řadou akustických módů od jazzu až po sport, takže si každý uživatel příjde na své. Co se týče konektivity, STR-DN1030 má jeden HDMI výstup, pět HDMI vstupů a port USB 2.0. Přijímač lze jednoduše ovládat pomocí aplikace Sony Media Remote na smartphonu nebo tabletu. STR-DN1030 Home Cinema Network AV lze zakoupit již nyní za 499 dolarů (cca 10 300 Kč).

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Sony představilo receiver s devíti kanály, podporou ...

Vložil pull ralph lauren pas cher (bez ověření), 5. Březen 2013 - 18:07

Obrázek uživatele pull ralph lauren pas cher

Saw your Blog bookmarked on Reddit.I really enjoy your blog and marketing tactic. Investigate out my Farmville Guidebook in the event you get a moment.