Skvělí Čtyři lvi zařvou na Blu-ray

vydáno 7. 1. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy

Tagy: Blu-ray, Čtyři lvi, film, Four Lions, Magnolia Pictures

Christopheru Morrisovi se v Británii podařilo natočit nízkorozpočtovou komedii o neschopných teroristech, která si díky nahláškovanému scénáři a skvělým hercům bez debat zasloužila nálepku „nejzábavnější komedie roku“. Pokud nějaký takový nápis uvidíte na přebalu Blu-ray, výjimečně to nebude bezduché reklamní tvrzení. Bude to pravda.

Čtyř lvů (Four Lions, 2010, FDb.cz) budete plakat smíchy, eskapády, které Morrison s neschopnými teroristy rozjíždí, jsou totiž k popukání. Pokud jste pozorně projížděli program kin, mohli jste na Čtyři lvy narazit i v českých kinech (běželi tu na podzim), je ale dost pravděpodobné, že jste je prošvihli. Od toho je tu Blu-ray!

Zatím bohužel nevíme, jak to bude s českou distribucí (logika bohužel napovídá, že se u nás filmu nedočkáme), pokud ale ovládáte angličtinu (jejíž výborná znalost tu bude opravdu potřeba, protože hlavní protagonisté mají „britsko-teroristické“ přízvuky a není jim moc rozumět), můžete se připravit na import ze Spojených států, kde film vychází už 8. března.

Blížší specifikace zatím Magnolia do světa nevypustila, víme tedy jen, že mezi bonusovými materiály budou vystřižené scény a featurette Lost Boys. Čtyři lvy si každopádně sežeňte. Je to výborná zábava.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře