Sharp v Evropě představil 90palcovou 3D TV

vydáno 11. 9. 2012 | autor Martin Stančík | sekce Bleskovky | téma 3D, Televizory | 2 komentáře

Tagy: 3D, 3DTV, FullHD, LED, Sharp

Sharp 90" class

Společnost Sharp na veletrhu IFA představila evropskou verzi svého 90palcového televizoru Sharp, která se zde začne prodávat v roce 2013.

Sharp svůj 90palcový televizor s LED podsvícením a 3D prodává již od tohoto léta ve Spojených státech. Je téměř čtyřikrát větší, než 46palcová TV a více než dvakrát tak velký, jako 55palcové displeje. Televizor má na výšku 1.2 metru a na šířku 2 metry; hliníkový rám je co možná nejtenčí. Navzdory velkému displeji je jeho tloušťka pouhých dvanáct centimetrů a váha 64 kilogramů.

Sharp do televizoru integroval internetovou platformu AQUOS NET + a podporu 3D ve Full HD rozlišení. K zobrazení třetího rozměru televizor využívá aktivní 3D technologie. Podle vyjádření společnosti lze nový gigantický televizor očekávat na evropském trhu až v příštím roce. Podle Sharpu bude „cenově dostupný“, jistě však bude dražší, než současné sedmdesátipalcové a osmdesátipalcové modely.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Sharp v Evropě představil 90palcovou 3D TV

Vložil th0ca (bez ověření), 12. Září 2012 - 13:50

Obrázek uživatele th0ca

udelejte nekdy clanek o 3D pasivni a aktivni technologii, jakej je mezi nima rozdil, co je pro koho lepsi atp… jestli je aktvni lepsi na plazme nebo na lcd atd. Me jde z toho hlava kolem.

Re: Sharp v Evropě představil 90palcovou 3D TV

Vložil Hexxis (bez ověření), 13. Září 2012 - 8:11

Obrázek uživatele Hexxis

rovnou ktomu pripojde neco o glasses free technologii, nikde se nemohu docist jak funguje, jakej je princip, vyhody, nevyhody a srovnani s brylovejma 3d