Sci-fi Útěk z MS-1 se chystá na Blu-ray

vydáno 11. 6. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy

Tagy: 1080p, Blu-ray, DTS-HD MA, film, FullHD, Lockout, Útěk z MS-1

Sci-fi thriller Útěk z MS-1 (Lockout) úřaduje v českých kinech téměř bez povšimnutí. Nedoprovázela ho žádná výraznější kampaň a ve větší míře si ho nevšímají ani média, na čemž není nic zvláštního. Do kin totiž produkce Luca Bessona dorazila dva týdny před Scottovým Prometheem, z jehož stínu už pravděpodobně nevyleze. Minimálně fanoušci žánru by si ale tuhle akční podívanou neměli nechat ujít. Pokud to nestihnou v kinech, klasicky se jim nabídne možnost dohnat resty na Blu-ray.

Ve Státech Lockout s Guyem Pearcem v hlavní roli vyjde již 17. července ve FullHD s DTS-HD MA 5.1 audiostopou.

Lockout (Útěk z MS-1, Blu-ray)

Doprovázet ho budou pouze dva bonusové materiály: Breaking into Lockout a A Vision of the Future: Production Design and Special Effects. Žádná sláva, jenže Útěk z MS-1 není klasická hollywoodská produkce (točilo se ve Francii), takže by absence většího množství dokumentární výbavy neměla nikoho zaskočit.

Útěk z MS-1 vypráví o vzdálené budoucnosti, v níž posíláme ty největší lumpy do vězení, které se nachází uprostřed vesmírného vakua. Jak je dobře známo, z vesmíru se utíká docela těžko. Jenže jednoho dne, jak na truc zrovna v okamžiku, kdy je ve vězeňské stanici na humanitární misi dcera prezidenta, se tu vzedme vzpoura. Prezidentovu dceru je potřeba zachránit. Na Zemi existuje jen jeden člověk, který to dokáže. Má tvář Guye Pearce a pomáhat nikomu rozhodně nechce …

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře