Saw na Blu-ray naposled a ve 3D

vydáno 13. 12. 2010 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy

Tagy: 3D, 3D Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, film, LionsGate, Lionsgate Films, Saw, Saw 3D

Saw 3D (2010)

Hororová série Saw v posledních letech ovládla každý Halloween. Protože se každý díl pořídil „za pár šupů“ (neboli za rozpočet jen deseti českých filmů) a v kinech pak trhal rekordy, studio bylo ze série nadšené natolik, že rok co rok do kin posílalo další a další přírůstek.

Všem těm podivným pastem a scenáristickým kličkám je teď ale konec – letos totiž Saw v kinech bylo naposledy (tedy alespoň to slibují producenti a hlásaly to plakáty).

Nebyl by to samozřejmě správný horor, kdyby alespoň jeden z jeho dílů nebyl ve 3D. Série proto posledním, sedmým dílem (Saw 3D) naskočila do stereo-mašinky a krom toho, že do kasičky Lionsgate přivezla zase o pár doláčů navíc, to pro nás logicky znamená, že se film objeví ve 3D i na Blu-ray disku, který je tuhle radost už pár měsíců schopný zprostředkovat.

V Americe by poslední kapitola téhle žánrové legendy měla na Blu-ray vyjít 25. ledna; pokud jste fanoušek série a 3D vám zatím nic neříká, nemusíte se strachovat – film vyjde klasicky v několika edicích a jedna z nich bude i 2D.

U nás se 3D disk asi jen tak neobjeví, jelikož tu už ale Saw nějaký Blu-ray zářez má (Saw 5 – recenze), možná s drobným zpožděním vyjde alespoň bez třetí dimenze.

Související články a recenze

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře