Rychle a zběsile míří kompletně do plechu

vydáno 20. 1. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, film, Rychle a zběsile, SteelBook

Blu-ray re-edice jsou prodejním artiklem, který si česká distribuce spolu s e-shopy omotala kolem prstu velmi rychle. Již jsme se dočkali například Titanicu, kde se jen změnil tvar krabičky. Chudák James Bond dostal již tolik nových balení (a v příštím roce zřejmě opět dostane), že by se jimi snad ani neprostřílel. A na Vetřelce si pamatujeme díky nedávným vánočním svátkům také celkem živě.

Rychle a zběsile (Blu-ray steelbook)

Nově do re-ediční party přibude i série Rychle a zběsile, která stihla vyjít již v sebraných kolekcích, ale prozatím kompletně nevyšla v plechovém balení alias steelbooku. A právě to se má 13. března změnit. E-shop Filmarena totiž v rámci své nově budované Filmarena Collection chystá vydání všech dosavadních filmů o rychlých autech a lepých děvách v podobných kovových baleních s automobilem na přední straně, logem na zadní straně a fotografií protagonistů uvnitř.

Je otázkou, jak se podobné edice po tolika předchozích vydáních budou na českém (a nutno dodat, že malém) trhu prodávat. Případné zájemce to však rozhodně trápit nemusí. Ti případné ztráty počítat nebudou.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Včera Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře