Rozšířený Hobit pokračuje v LOTRovském trendu: Bude edice se soškou

vydáno 6. 8. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, Blu-ray 3D, Extended Cut, Extended Edition, film, Hobbit, Hobit, Hobit: Neočekávaná cesta, rozšířená verze, The Hobbit, The Hobbit: An Unexpected Journey

Když Warneři minulý týden oznámili, že se konečně dočkáme i rozšířené verze prvního dílu filmového Hobita, jedna věc nás malinko zarazila. Nikde nepadla zmínka o sběratelské kolekci se soškou, jimiž se pyšnily předchozí díly Pána prstenů. Nyní však mohou být sběratelé v klidu. Americký Amazon totiž kolekci se soškou vydá (za 60 dolarů) a nebude na ní nic menšího než výjev z hádanek ve tmě, kdy se Bilbo a Glum trumfují, kdo umí klást lepší hlavolamy.

Osobně se mi design nelíbí tolik jako v případě prstenových edic (soška Gluma vládne), to je ovšem jen otázka vkusu a dovedu si představit, že spoustě fanoušků tohle provedení jistě rozzáří obličej jako sluníčko.

Zbývá pouze oznámení, že stejnou edici dopraví na trh i Magic Box. Vzhledem k síle značky a faktu, že předchozí soškové edice na český trh dopluly, se ale dá předpokládat, že si i tuzemští sběratelé svého Bilba na poličku postaví.

Vše o náplni rozšířené edice Neočekávané cesty, včetně přeložených bonusů, se dozvíte v našem předchozím článku.

Hobit: Neočekávaná cesta (rozšířený sestřih se soškou)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře