PSN plně funkční do konce týdne

vydáno 2. 6. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma IT a software | 1 komentář

Tagy: PlayStation 3, PlayStation Store, PSN, Sony, Sony Online Entertainment

Playstation Store

Playstation Network sice už pár dnů funguje, většina jeho služeb ale zůstala po hackerských útocích nedostupná. Majitelé Playstationu 3 si tedy mohli zahrát on-line, pokud se ale chtěli připojit k Playstation Store nebo k dalším službám, měli smůlu. Sony už se různé části své sítě pokoušelo obnovit několikrát, pokaždé se jim ale do cesty postavily další potíže. PSN by teď každopádně mělo být na správné cestě – do konce tohoto týdne už budou dostupné všechny dosud nefunkční služby.

Platí to zároveň pro Ameriku, Evropu i Asii (kromě Japonska, Hong Kongu a Jižní Korei). Uživatelé se díky tomu budou mimo jiné moct vrhnout na kompenzační balíček, který se dost pravděpodobně zaslouží o to, že bude PSN buďto opět padat, nebo bude zoufale pomalé. Ostatně statisíce, ne-li miliony uživatelů stahujících několikagigabajtové soubory, to bude pro soňácké servery solidní záhul. Možná i proto se kompletní restart všech PSN služeb tak dlouho odkládal. Teď je jejich návrat oficiální. Snad vyjde.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: PSN plně funkční do konce týdne

Vložil heksa (bez ověření), 2. Červen 2011 - 18:33

Obrázek uživatele heksa

Jede to ale haze to spouty Erroru. Navic mi nejde stahnout ani ten Burnout Paradise. Neni tam ten proklamovanej Beyond Good & Evil HD a Welcome back hry taky ne. Doufam ze to brzo pridaj.