PS4 ve slim verzi? Uniklé fotky naznačují, že již brzy

vydáno 23. 1. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Přehrávače, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: herní konzole, Playstation 4, PS4, PS4 Slim

Slim verze herních konzolí se objevují přibližně po dvou až třech letech od vydání základní verze konzole. Což nasvědčuje, že by uniklé fotografie PS4 Slim mohly být pravdivé. Ostatně návrhy konzole může mít Sony v rukávu již několik měsíců. Jen může odkládat dobu vydání podle vlastních potřeb. Na druhou stranu, PS4 Slim v této podobě se zdá opravdu extrémně malá. Těžko věřit, že by se již tak poměrně malá konzole dala smrknout až do takové podoby a přitom si zachovat veškeré vnitřnosti své sestřičky, ideálně s navýšením velikosti HDD. Návrh každopádně nevypadá vůbec špatně. Byť je samozřejmě evidentní, že konzole by v této podobě byla podobně lacině vyhlížející jako slim verze PS3.

Možná podoba PS4 Slim Možná podoba PS4 Slim Možná podoba PS4 Slim Možná podoba PS4 Slim
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: PS4 ve slim verzi? Uniklé fotky naznačují, že již ...

Vložil jonn (bez ověření), 23. Leden 2015 - 19:23

Obrázek uživatele jonn

tyhle lacine vypadajici SLIM verze nemusim..uz u PS3 to byla tragedie..ten suplik od mechaniky ve stylu „otevri si sam“ :D no katastrofa.

Re: PS4 ve slim verzi? Uniklé fotky naznačují, že již ...

Vložil Polux (bez ověření), 25. Leden 2015 - 12:56

Obrázek uživatele Polux

Ty dva až tři roky mezi revizemi byly ve skutečnosti PS1 – 6 let, PS2 – 4 roky, PS3 – 3 roky. Jinak design velmi nepovedený (slot in mechanika z boku?), myslím, že jde o fake. Takováto úspora rozměrů se dosáhne pouze přechodem na jinou výrobní technologií (tak jako u předchůdců) v případě APU. Aktuálně se PS4 vyrábí 28nm procesem, pro vydání revize s menšími rozměry by musela Sony (potažmo výrobce čipů od AMD) přejít na 20nm výrobu, což je příliš brzy na to, aby se to Sony vyplatilo.