Předprodej na Hunger Games zahájen, včetně IMAXu a 4DX!

vydáno 4. 11. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: 4DX, Cinema City, Francis Lawrence, Hunger Games: Vražedná pomsta, IMAX, IMAX Praha, Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, The Hunger Games, The Hunger Games: Catching Fire

Hunger Games: Vražedná pomsta Pokud jste našimi pravidelnými čtenáři, jistě Vám neunikl před týdnem zveřejněný finální trailer pokračování teen „vyvražďovačky“ Hunger Games. Pokud Vás ale ani údajně poslední trailerová upoutávka nepřesvědčila, nemusíte číst dál.

Hunger Games: Vražedná pomsta vstoupí do českých a slovenských kin už 21. listopadu a je tedy akorát tak čas začít s předprodejem vstupenek nedočkavým žroutům ság pro teenagery. V případě druhého dílu „hladových her“ se totiž nejen vyměnil režisér z Garyho Rosse (Městečko Pleasantville) na Francise Lawrence (Voda pro slony), ale i zvýšil rozpočet (Jennifer Lawrence například místo 500 tisíc dolarů, které má z prvního dílu, dostane rovných deset milionů dolarů!) a očekávání diváků a studia Lionsgate na výdělky.

Proto už teď můžete vesele rezervovat a nakupovat vstupenky na celý premiérový týden (21. – 27. listopadu) v multikinech Cinema City. Ve všech pobočkách se zároveň můžete těšit i na půlnoční premiéry (ze středy 20. na čtvrtek 21.), z kterých pozitivně vyjdou i milovníci pouťových atrakcí a velkých pláten. Hunger Games totiž zamíří i do smíchovského 4DX, kde je nyní k vidění Enderova hra a od čtvrtka i Thor: Temný svět, a kina IMAX na pražské Floře.

Těšíte se na pokračování Hunger Games nebo Vás podobné filmy nechávají chladnými?

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře