Potter má Blu-problémy

vydáno 4. 5. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: Blu-ray, film, Harry Potter, Harry Potter a Relikvie smrti

Předposlední díl Harryho Pottera nám na Blu-ray udělal radost. Film možná není nic extra, přepis i dokumentární výbava se ale povedly. V Americe navíc kouzelník s jizvou na čele opět trhá rekordy a navazuje tak na úspěch Trona – druhý týden v kuse si formát díky jejich prodejnosti utrhnul více jak čtvrtinu trhu. Potterovi se prostě daří. Jenže minimálně v Americe má drobný problém: některým lidem nefunguje.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. (Harry Potter and The Deathly Hallows Part 1, 2010) Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. (Harry Potter and The Deathly Hallows Part 1, 2010) Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. (Harry Potter and The Deathly Hallows Part 1, 2010) Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. (Harry Potter and The Deathly Hallows Part 1, 2010)

Začaly se objevovat reakce zákazníků, kterým film přeskakuje, nenačítá se, nebo se seká během přehrávání. Zatím není známo, jak veliké množství kopií takový problém má, nebo jestli to není záležitostí jediného přehrávače / modelové řady / značky, Warneři ale trable s Blučkem berou na vědomí a jsou připraveni vadné kopie vyměnit. Tedy pokud se potvrdí, že se jedná o širší problém (zatím se jen sbírají data).

TIP: Prohlédněte si další screenshoty ve FullHD a v PNG formátu na profilu filmu, kde vás čekají i detailní technické informace a hlavně Blu-ray recenze!

Ani jedna z redakčních kopií takovými problémy netrpěla, ostatně evropské disky jsou od těch amerických odlišné. Nebo jste snad nějaké potíže s přehráváním měli? Hlavně neříkejte, že film skončil v půlce ;).

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Potter má Blu-problémy

Vložil Michal Kubeček (bez ověření), 5. Květen 2011 - 21:54

Obrázek uživatele Michal Kubeček

Jediný problém, na který jsem narazil, byla nevkusně dlouhá prodleva před zobrazením hlavního menu.

Re: Potter má Blu-problémy

Vložil st39.6, 6. Květen 2011 - 7:41

Obrázek uživatele st39.6

to je bohužel častý problém buď starších nebo neaktualizovaných přehrávačů (nebo těch opravdu pomalých), toho se BD jen tak nezbaví :/