Postradatelní na Blu v rozšířené verzi

vydáno 13. 10. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, Expendables, LionsGate, Postradatelní

Postradatelní (rozšířený režisérský sestřih - Blu-ray)

Z Postradatelných Sylvestera Stalloneho se vyklubal příjemný akční výplach, který musel potěšit většinu fanoušků žánru. Co ty tuzemské naopak nepotěšilo, byl fakt, že se k nám snímek nedostal na Blu-ray, díky čemuž nám jednak utekl vysokodefiniční akční nářez, druhak jsme přišli o nadupanou edici – Postradatelní vyšli v zahraničí s velice solidní dokumentární výbavou. Ti odvážnější se obrátili na zahraniční trhy a film importovali (třeba ve velice fešném steelbooku) a právě tací by měli zbystřit. Na Blu-ray se totiž chystá rozšířený Director´s Cut.

Samozřejmě opět platí, že na českém trhu nevyjde, takže čtěte dál, jen pokud se nebojíte importu a absence české jazykové výbavy. 13. prosince vyjde film ve Spojených státech v rozšířené – o jedenáct minut delší – edici pod štítkem Lionsgate a krom rozšířeného sestřihu (který Stallone slibuje už hodně dlouho) se na placce objeví i několik dalších bonusů:

  • Newly recorded introduction to the film by Sylvester Stallone
  • Featurette on Stallone and his directing career
  • Inferno, a feature-length behind-the-scenes documentary
  • The Spike TV program, Action: The Expendables
  • Music video from Sully Erna of Godsmack

Co na releasu rozšířeného sestřihu překvapí, je načasování. Období Vánoc sice slibuje vyšší tržby, většinou ale podobné edice vycházejí až ke příležitosti kinopremiéry přímého sequelu, ten se ale v případě Postradatelných chystá až na srpen příštího roku. Stěžovat si samozřejmě nebudeme, protože se na rozšířený sestřih už tak čekalo dost dlouho. Každopádně je to neobvyklý tah.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře