Podzim v IMAXu slibuje akční jízdu

vydáno 20. 10. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Z domova

Tagy: IMAX, Mission: Impossible - Ghost Protocol, Ocelová pěst, Tintin, Tintinova dobrodružství

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Při pohledu na podzimní nabídku pražského IMAXu to vypadá, že se konečně dočkáme pořádného využití nedávno nainstalovaných digitálních projektorů, které umožňují pestřejší programovou nabídku. Ty největší podzimní filmy se totiž dožijí tuzemské jediné velkoformátové projekce.

Nadílka začne už 27. října, kdy si odbudou premiéru Tintinova dobrodružství (mrkněte na poslední trailer). Ze Spielbergova motion-capture filmu jsme vám přinesli první dojmy tady, než se do nich pustíte, můžete kroužkovat v kalendáři – 17. listopadu dorazí podařená Ocelová pěst, 1. prosince Kocour v botách a 15. prosince čtvrté Mission: Impossible s podtitulem Ghost Protocol.

Krom Tintina určitě věnujte pozornost Ocelové pěsti. Jednak má výborné ohlasy, druhak jí IMAX vůbec poprvé ve své tuzemské historii uvede jak s dabingem, tak v originálním znění s titulky. Na své si tedy přijde každý.

No a pak je tu samozřejmě nové Mission: Impossible, které si o návštěvu IMAXu přímo říká – režisér Brad Bird ho totiž ve některých sekveních točil na imaxovské kamery. Jediný háček je samozřejmě v tom, že pražský IMAX promítá pouze ve 2k, takže onen rozdíl pravděpodobně nebude znatelný. Ale film si ani přes to nenechte ujít!

Čtěte také: Reportáž z dekonstrukce pražského IMAXu – Král je mrtev, ať žije král

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře