Ples upírů na Blu-ray

vydáno 16. 9. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 7 komentářů

Tagy: Blu-ray, Fearless Vampire Killers, film, Ples upírů, Roman Polanski

Ples Upírů (Blu-ray) Zatímco tuzemští distributoři se z různých důvodů zdráhají vydávat filmy Romana Polanského na Blu-ray (dosud u nás vyšli jen Pianista a 48 hodin), Francouzi se toho nebojí. Jako první na světě se chystají už 20. listopadu vydat Ples upírů, a to rovnou v tématicky rudém steelbooku (počítejte s tím, že je jako spousta dalších francouzských plechů o něco vyšší).

Pokud se tedy nebojíte importu nebo se chystáte na víkend do Paříže, Polanski a jeho Ples upírů (hledejte jako Le bal des vampires) z Vás vysaje cca 27 eur (asi 700 korun) a kromě samotného filmu dostanete i následující bonusové materiály a sběratelské předměty:

  • Ilustrovaný booklet – 18 stránek
  • Magnetka s plakátem
  • Exkluzivní rozhovor s režisérem Romanem Polanskim
  • Upíří featurette
  • Trailer
  • A VÍCE!
Ples upírů (kolekce)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Ples upírů na Blu-ray

Vložil zóna (bez ověření), 16. Září 2013 - 15:40

Obrázek uživatele zóna

Mohl by prosím alespoň jednou vyjít jeden text slečny Kopecké, v němž by nebyla příšerná faktická hrubka? Věta „Zatímco tuzemští distributoři se z různých důvodů zdráhají vydávat filmy Romana Polanského na Blu-ray (dosud u nás vyšel pod Magic Boxem jen Pianista)…“ zní jistě pěkně, jen by nesměl již dávno v tuzemsku vyjít na BD i Polanského Frantic aka 48 hodin v Paříži… A též by mě potěšilo, kdyby zde tento komentář zůstal „viset“ i ve chvíli, až chybu opravíte, a nebyl smazán, jak se tu stává… Děkuji.

Re: Ples upírů na Blu-ray

Vložil Psema (bez ověření), 16. Září 2013 - 17:48

Obrázek uživatele Psema

Já bych zase ocenil jiný ton, protože mě to už začíná celkem iritovat. Už jsem několikrát opakoval, že ty články vychází přes editora, takže to není chyba jednoho autora. A jsem si celkem jistý, že spousta dalších článků Anny vyšla bez chyb, stejně jako jiné moje vyšly s drobnými chybami jako je nezmínka 48 hodin.

Fakt nevím, co máte za problém, ale tohle neustálé vypruzování tady, nebo na Facebooku, mi přijde už unavné a popravdě začínám mít pocit nějaké osobní frustrace.

Re: Ples upírů na Blu-ray

Vložil zóna (bez ověření), 16. Září 2013 - 18:03

Obrázek uživatele zóna

psema: Je to vážně jednoduché: nenechávejte v redakčních textech hrubé faktické chyby, a nebude vás pak na ně nikdo upozorňovat. A pan nebudete ani iritovaný, ani frustrovaný, ani vypruzený, ani já nevím jaký. A technická poznámka – standardní reakce redakce, když udělá chybu, je chybu opravit a za upozornění na ni poděkovat.

Re: Ples upírů na Blu-ray

Vložil Psema (bez ověření), 16. Září 2013 - 19:03

Obrázek uživatele Psema

Asi se zásadně neshodujeme v tom, co je hrubá faktická chyba. Smysl té věty je logicky v tom, že těch filmů tady prostě vyšlo málo. Což člověk se schopností rozumět psanému textu chápe. Pokud by byl komentář napsaný třeba takhle: „Chtěl bych jen upřesnit, že tu kromě Pianisty vyšlo i 48 hodin, prosím opravte si to“, neměl bych nejmenší problém, opravil bych a poděkoval (jako jsem reagoval v mnoha jiných diskuzích na tunu jiných příspěvků jiných uživatelů). Na podobně útočné reakce (které jsou navíc opakované a podle mě sexistické, pubertální a trapné – viz i zmínka na FB Z´ony při sdílení recenze Ptáků, která je dle mého už za čárou jakékoliv slušnosti) k článku ale děkovně reagovat nebudu. Pardon. Možná vážně doporučuju články jednoduše nečíst a žít spokojený život s vlastní dokonalostí.

Re: Ples upírů na Blu-ray

Vložil zóna (bez ověření), 16. Září 2013 - 20:24

Obrázek uživatele zóna

psema: Víte, čtu HDMag pravidelně od úplně prvního „čísla“, měl jsem ho vždy rád a za ta léta jsem byl jako čtenář zvyklý na určitý standard (na Zóně jsem HDMag častokrát doporučoval a na texty v něm odkazoval). A jako dlouholetý čtenář myslím mohu napsat, že HDMag měl své lepší a horší časy, ale i když měl chvilkově časy horší, nikdy nesnížil svou úroveň tak, aby publikoval takové texty, jaké píše v posledních měsících nová „posila“ redakce, slečna Kopecká. No, „píše“… Její příspěvky jsou de facto vždy jen s několikadenním zpožděním přeložené zprávy z nejběžnějších zahraničních BD-serverů typu Blu-ray.com, k nimž bohužel občas přidá „něco svého“, a v tom, co přidá, je pravidelně nějaká faktická blbost (například vítězoslavně oznámí chystanou evropskou BD-premiéru nějakého titulu, aniž by tušila, že ten titul vyšel v Evropě na BD už před třemi lety a ke všemu s českými titulky). Mně – jako dlouholetému čtenáři HDMagu – to vadí (a proto na ty nejstrašnější faux pas upozorňuji), ale mělo by to vadit především VÁM, protože jestli v nějakém časopise, který chce být fundovaný, přibývá textů, které jsou nefundované, měla by právě redakce být tím prvním, kdo by to měl řešit. Reagujete-li na to tím, že mi doporučíte HDMag „jednoduše nečíst“, přijde mi to, pravda, poněkud krátkozraké, na druhou stranu si ale říkám, že snad teď budete redigování budoucích textů slečny Kopecké věnovat větší pozornost než dosud a tím tato debata možná pozbyde charakteru zbytečně ztraceného času. Děkuji předem.

Re: Ples upírů na Blu-ray

Vložil Psema (bez ověření), 16. Září 2013 - 22:44

Obrázek uživatele Psema

Zvlastni, ze texty ve stejnem formatu na HDmagu vychazely i driv. A rovnez se zpozdenim a rovnez to byly prevzate zpravy, k nimz se neco malo pridalo. Anna dela to, co dela podstive a me tohle vybirani opravdu prkotin (protoze pro me prkotinou to, jestli tady vysel jeden nebo dva filmy jednoduse je). Nerikam, ze to chyby nejsou, ale jejich zduraznovani, navic vzdy stupidne agresivni mi neprijde jako nejvhodnejsi zpusob, jak na ne upozornovat. Navic je podle me vetsina textu naprosto v poradku a svuj ucel splnuje. A rikam, mne nevadi upozorneni na chybu, vadi mi ton a styl jako by si s tim dotycny nedal praci. Nad tim by mozna nebylo odveci se zamyslet. Ale to uz jsme si psali tolikrat, ze mam pocit, ze se stejne nic nezmeni.

Re: Ples upírů na Blu-ray

Vložil Marek Jelínek (bez ověření), 17. Září 2013 - 23:03

Obrázek uživatele Marek Jelínek

Jen bych chtěl upřesnit chybu v textu. Steelbook vypadá jinak. Toto je TIN BOX! Rozlišujme prosím SteelBook, Metal / FuterePack, DigiBook, Tin Box atd… Děkuji :-)