Panasonic promuje 3D dvěma Blu-ray 3D filmy

vydáno 7. 6. 2010 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Přehrávače, Televizory

Tagy: 3D, 3D Blu-ray, 3DTV, 50PVT25, Blu-ray, Blu-ray 3D, DMP-BDT300, Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů, film, Koralína a svět za tajnými dveřmi, přehrávač, PVT25, TC-50PVT25, TC-PVT25

Chystáte si pořídit 3D televizor nebo 3D Blu-ray přehrávač? Přemýšlíte, co si na tom všem budete asi tak ve 3D přehrávat? V tuto chvíli opravdu nemáte moc na výběr, celá technologie je na svém počátku a early adopters to nikdy nemají lehké. Pokud si ale zvolíte produkty značky Panasonic, může na vás čekat příjemné překvapení.

Právě Panasonic totiž ke svému prvnímu a zatím jedinému Blu-ray 3D přehrávači DMP-BDT300 a 3D plazmám řady PVT25 nabízí hned dva zajímavé Blu-ray 3D tituly – animáky Koralína a svět za tajnými dveřmi a Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (recenze 2D verze).

Akce sice zatím platí jen v některých evropských zemích (Francie, Neměcko) a je časově omezená, existuje ale samozřejmě šance, že se jí dočkáme i u nás. Otázkou je, jestli dokáže oslovit dostatečné množství zákazníků, kteří jsou zatím vůči 3D v domácích podmínkách dost skeptičtí.

Panasonic - Blu-ray 3D akce
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře