Pacific Rim na Blu-ray už za měsíc

vydáno 8. 9. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Z domova, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: Blu-ray, Charlie Hunnam, film, Guillermo Del Toro, Gypsy Danger, Idris Elba, Pacific Rim, Pacific Rim - Útok na Zemi, Pacific Rim 3D Blu-ray: Limited Edition, SteelBook

Pacific Rim (Blu-ray) Guillermo del Toro si letos v červenci splnil svůj dětský sen. Po několikaleté pauze od druhého Hellboye si střihl režii filmu, jehož hlavním lákadlem jsou opravdu velcí roboti mlátící se s mimozemskými monstry Kaiju. Transformers? Power Rangers? Kdepak.

Řeč je samozřejmě o Pacific Rim – Útok na Zemi, jehož megalomanské digitální rvačky budete už brzy moci vidět na Blu-ray a Blu-ray 3D. Ten se na americkém trhu objeví už 15. října (české e-shopy zatím hovoří o první polovině listopadu) , bude obsahovat zvukový mix DTS-HD Master Audio 7.1 surround a následující bonusy:

  • Audiokomentář Guillerma del Tora
  • Prolog Guillerma del Tora
  • Režisérský deník: Drift Space, Digitální umění Pacific Rimu, Shatterdome
  • Featuretty: Kaiju a Jaegerové, Spletitost designu robotů, Tradice Kaiju, Důležitost hmotnosti a měřítka, Shatterdome Ranger Roll Call, Jaegeři a lidskost, V driftu, Goth-technologie, Obří plac, Na place: miminko Kaiju, Na place, Tokijská ulička, Orchestrální zvuky z Anteverse (domov Kaiju), Stěna života, Promiňte, Krádež, Uvidíme se v driftu, tati
  • Shatterdome databáze
  • Vynechané scény
  • Blooper Reel

Cena disků se v předprodeji pohybuje od 25 dolarů (2D) a výše. Na tuzemském trhu za 2D amaray zaplatíte asi 599 korun, za 3D pak 699 korun (3D edice by navíc měla mít 3D lentikulární obal). Dále se spekuluje o sběratelské edici s Gypsy Danger, která je už teď potvrzena pro americký trh (v předprodeji za 46 dolarů, tedy asi za 900 korun).

Ve steelbooku pak film vyjde koncem listopadu například ve Velké Británii (cca 30 liber, tedy 900 korun). U nás zřejmě budete moci sáhnout jen po levnější napodobenině – futurepaku.

Fotky sběratelských edic si můžete prohlédnout níže a rozhodně nám nezapomeňte napsat, která Vás láká nejvíce!

Pacific Rim (Gypsy Danger)
Pacific Rim (steelbook)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Pacific Rim na Blu-ray už za měsíc

Vložil Opat (bez ověření), 9. Září 2013 - 19:31

Obrázek uživatele Opat

Takže zase měsíc okno. Já nechápu, proč se nedohodnou a nevydají to ve stejný termín, takhle si až na pár fanatických fanoušků většina lidí ten film ve full HD stáhne a vypálí. Hlavně pořád žehrají, jak lidé filmy kradou, ale sami tomu svojí politikou napomáhají.

Re: Pacific Rim na Blu-ray už za měsíc

Vložil th0ca (bez ověření), 10. Září 2013 - 12:49

Obrázek uživatele th0ca

k Vanocum steelbook ve 3D. Ten plastovej silenec at si nechaji.