Nové screenshoty: Osamělý jezdec, Pacific Rim, Před půlnocí a JFK

vydáno 17. 11. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Before Midnight, Blu-ray, film, JFK, Lone Ranger, Osamělý jezdec, Pacific Rim, Před půlnocí, screenshoty

Rostodivná sebranka titulů projela nejnověji naší mechanikou, každý z nich si však zaslouží svůj prostor. Září totiž ať se jedná o stamilionový trikový blockbuster, podobně drahý western, anebo dobové drama či vztahovou konverzačku.

Začněme největším kolosem, jímž je bez diskuze Del Torův Pacific Rim. Pro ten chystáme samostatnou recenzi (nadmíru pochvalnou především ohledně technického zpracování), i tak však můžeme s klidem říct, že tenhle disk se povedl na výbornou. Obrázek má totiž jako víno a ani zvukově či bonusově se nemusí za nic stydět.

Což se dá ostatně říct i o Osamělém jezdci, jemuž pevná ruka režiséra Gorea Verbinskiho a štědré finanční dotace přinesly vizuál, jenž můžete rovnou přesunout do pozice kandidátů na nejlepší přepis roku. Vypadá totiž – podobně jako Pacific Rim – skvostně a je na něm vidět každý investovaný dolar.

Před půlnocí, neboli třetí díl příběhů o jednom vztahu z pera Richarda Linklatera je mnohem méně „eye candy“. Ostatně není divu. Snímek stál zlomek rozpočtů obou výše zmíněných snímků, a tak si může dovolit vypadat jako klasické konverzační drama. Což ale neznamená, že by se jednalo o špatný přepis. Právě naopak. Ve své kategorii se jedná o naprosto bezproblémovou práci, která plní veškerá očekávání a požadavky na kvalitu podobné žánrovky.

A jak dopadl JFK? Rovněž velmi dobře! Ještě aby ne, jedná se přece o remasterovanou verzi. Ta sice není za všech okolností úplně nejostřejší a kresba kvůli tomu čas od času zakolísá. Nicméně oproti předchozímu americkému vydání se jedná o značný krok kupředu. Spokojenost je tedy na místě, pokud chcete vyrovnaný přepis, jenž si hravě poradí s dobovou patinou i historickými záznamy a neočekáváte dnešní vyleštěný vizuál.

Screenshoty: Pacific Rim: Útok na Zemi (profil filmu)

Pacific Rim (2013) Pacific Rim (2013) Pacific Rim (2013) Pacific Rim (2013)

Screenshoty: Před půlnocí (profil filmu)

Před půlnocí (2013) Před půlnocí (2013) Před půlnocí (2013) Před půlnocí (2013)

Screenshoty: JFK (profil filmu)

JFK (1991) JFK (1991) JFK (1991) JFK (1991)

Screenshoty: Osamělý jezdec (profil filmu)

Osamělý jezdec (2013) Osamělý jezdec (2013) Osamělý jezdec (2013) Osamělý jezdec (2013)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře