Nintendo představilo 3DS XL. Zvětšilo displeje i celé zařízení

vydáno 25. 6. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma IT a software | 1 komentář

Tagy: GameBoy, Nintendo, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL

Nintendo 3DS XL

Když Shigeru Miyamoto před několika dny tvrdil, že už se Nintendo zaměřuje na další generaci svého populárního handheldu a modernizovanou verzi 3DS nechystá, měl buď jasno, že bude pár desítek hodin na to představeno Nintendo 3DS XL, nebo neměl nejmenší tušení, o čem mluvil. V prvním případě by to znamenalo, že věděl o již hotové novince a vlastně bylo jeho tvrzení o vývoji dalšího zařízení pravdivé. V druhém případě … by měl dostat padáka ;).

Nintendo každopádně na Nintendo Direct představilo novou verzi svého „GameBoye“. 3DS se dožilo XL verze, která přináší přesně to, co si pod „XL“ představujeme, tedy podstatně větší rozměry, což se u pasivního 3D obzvlášť hodí – šilhat po malých displejích předchozí verze je o oči (a většinou budete odměněni ještě slušným bolehlavem).

Nintendo 3DS XL vs Nintendo 3DS

Horní displej vyrostl na 4.88 palce, dolní na 4.18´. O jak znatelný se jedná rozdíl, můžete vidět na srovnávacím obrázku.

Nintendo 3DS LL dorazí do Japonska na konci července za cenu převyšující dvě stě dolarů. Do Spojených států a snad i zbytku světa to dotáhne až v polovině srpna za podobnou cenu. Jen bude rebrandováno na XL místo LL.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Nintendo představilo 3DS XL. Zvětšilo displeje i ...

Vložil luko (bez ověření), 25. Červen 2012 - 19:06

Obrázek uživatele luko

to je nárez… vyzera to lakavo.