Nintendo odhalilo Wii U ovladač v první reklamě

vydáno 5. 11. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Přehrávače, IT a software | 1 komentář

Tagy: Nintendo, Nintendo Wii U, video, Wii, Wii 2, Wii U

Nintendo vypustilo do světa první reklamu na svou novou herní konzoli Wii U, nástupce veleúspěšného Wiička. Největším lákadlem této generace japonské herní konzole by měl být nový gamepad. Má 6.2 palce velký dotykový displej a opět slibuje jiný herní zážitek než herní konzole od konkurence.

Jak něco takového vypadá v herní akci? Podívat se můžete třeba na demo ZombiU od Ubisoftu:

Na posuzování takového typu ovládání je samozřejmě brzy, nás však stejně zajímá, co si o Nintendo Wii U myslíte vy? Nebude ovladač při jeho velikosti nepohodlné držet? Nebudou člověka bolet oči z neustálého přeostřování z televizoru na malý displej ovladače a zase zpátky? Je další displej při hraní potřeba, nebo se jedná o pouhý pokus přijít s jiným ovládáním, který do hraní nepřinese nic nového?

Nintendo Wii U se u nás začne prodávat na konci měsíce ve dvou variantách. Basic balení bude dostupné od sedmi tisíc, bude mít 8GB paměť a dostanete ho v bílé variantě. Deluxe varianta přijde v černé, paměť naroste na 32GB, k ovladači dostanete dobíjecí kolíbku a v balení bude i hra NintendoLand. Připlatíte si tisícovku.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Nintendo odhalilo Wii U ovladač v první reklamě

Vložil short ralph lauren (bez ověření), 5. Březen 2013 - 18:48

Obrázek uživatele short ralph lauren

I longing more people would write sites like this that are actually constructive to read. With all the balls up floating round on the trap, it is rare to pore over a site like yours instead.