Million Dollar Baby slaví kulatiny, dostane výroční Blu-ray

vydáno 5. 11. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: Blu-ray, Clint Eastwood, Hilary Swank, Million Dollar Baby, Million Dollar Baby 10th Anniversary Edition, Morgan Freeman

Million Dollar Baby (Blu-ray) Všichni, co se alespoň trochu zajímají o film, moc dobře ví, že kromě Drsného Harryho je Clint Eastwood i docela drsný režisér. A ačkoliv jeho poslední filmy nesklidily příliš velké ovace, jsou kousky, na které se rádi podíváme zas a znova.

Jedním z nich je i oscarovka Million Dollar Baby, která na začátku příštího roku oslaví desáté narozeniny a jako hlavní dárek dostane výroční 10th Anniversary Edition Blu-ray. Pokud ale čekáte nějakou vymazlenou edici, či alespoň digibook, musíme Vás zklamat. Oscarová Hilary Swank si podle Warner Bros. zaslouží pouze obyčejný amaray. Ten se na americkém trhu objeví 4. února 2014 a předobjednat si ho můžete už teď za cenu kolem 17 dolarů (asi 320 korun).

Oproti edici z roku 2006 bude film obsahovat nový zvukový mix DTS-HD Master Audio 5.1 (předchozí verze měla jen Dolby Digital 5.1) a snad (!) i nový přepis. Warner Bros. v tomto případě ale zatím mlčí, ačkoliv by si film remaster nepochybně zasloužil (sedm let staré recenze hovoří o průměrném obrazu, o čemž se sami můžete přesvědčit u screenshotů na Bluray.com). Bonusová výbava bude následující:

  • Komentář producenta Aberta Ruddyho
  • Million Dollar Baby: On the Ropes
  • James Lipton Takes on Three
  • Narozen(a) k boji
  • Producers Round 15
  • A více…

Tučně zvýrazněné bonusy jsou nové a na Blu-ray se objeví poprvé.

Magic Box, který na českém trhu distribuuje DVD a Blu-ray s filmy studia Warner Bros., Million Dollar Baby zatím v release plánu nemá. Únor je ale ještě relativně daleko a situace se může změnit. O případném vydání Vás budeme informovat.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Million Dollar Baby slaví kulatiny, dostane výroční ...

Vložil rostiq36 (bez ověření), 5. Listopad 2013 - 18:38

Obrázek uživatele rostiq36

Must have! Jeden z mých top ten filmů, mám jej v limitce na dvd a do BD bych šel na 100%, už jen z úcty k filmu. Tenhle snímek si mé peníze zaslouží

Re: Million Dollar Baby slaví kulatiny, dostane výroční ...

Vložil zdenek.zm1 (bez ověření), 5. Listopad 2013 - 19:15

Obrázek uživatele zdenek.zm1

Tak tento snímek bych na BD bral všemi deseti.Doufám že lidi v Magic boxu kápnou božskou a rozhodnou se tento film vydat.Moc bych ho chtěl zařadit do mé sbírky,šupnul bych ho hned vedle Gran Torina :-).