Microsoft odhalí nový Xbox už 21. května

vydáno 25. 4. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Přehrávače, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: herní konzole, hry, konzole, konzole nové generace, Microsoft, PlaysStation 4, PS4, Sony, Xbox, Xbox720

Od chvíle, co Sony zveřejnilo parametry své nové konzole PS4 a spolu s ní i chystané hry a příslušenství (všechno bychom sice vyměnili za jediný vizuál samotné konzole, ale do E3 holt vydržíme), byli všichni herní fanoušci a konzolisté především napnutí, jak rychle zareaguje konkurenční Microsoft.

O jeho novém Xboxu (nakonec by prý měl být bez jakéhokoliv dodatečného označení – proč ne!) se i přes hromadu spekulací a pár drobků neví v podstatě nic a kdekdo předpokládal, že se nic nezmění až do Mekky herního průmyslu – kalifornského veletrhu E3. Microsoft ale překvapil a obeslal novináře pozvánkami na představení nové konzole již nyní s datem prezentace 21. května.

Xbox pozvánka

Zde by měla být představena nejen dlouho očekávaná konzole, ale především by měly být potvrzené či vyvrácené mýty ohledně vnitřností, výkonu a především nutnosti neustálého on-line připojení, které děsí snad každého, kdo si čas od času sebere svých pár švestek a odjede pařit s kamarády mimo civilizaci.

Kromě toho by mělo samozřejmě dojít i na zveřejnění „launch“ titulů, přičemž papírově zní zajímavě především akce ze starověkého Říma Ryse od techno-fetišistů z Cryteku, případně další díl populárních závodů Forza.

Více se však dozvíme až za necelý měsíc. Že se těšíme, je snad jasné.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Microsoft odhalí nový Xbox už 21. května

Vložil Catalina (bez ověření), 24. Červen 2013 - 3:56

Obrázek uživatele Catalina

Ne tak docela nadšený, že tento nový X-box. Ale obecně, bude x-box fanoušci jistě seřadí obchodech sehnat této série. Jaké jsou vlastnosti, které stojí mimo? – Catalina z college essays.

Re: Microsoft odhalí nový Xbox už 21. května

Vložil dasd (bez ověření), 26. Listopad 2018 - 10:03

Obrázek uživatele dasd

Great info! I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have. click here