Marketa Lazarová: Blu-ray pod drobnohledem

vydáno 27. 2. 2012 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, Markéta Lazarová, NFA, screenshoty

Marketa Lazarová (1967) (Blu-ray)

Marketa Lazarová je na tuzemském Blu-ray trhu k sehnání už dva měsíce, nám se ale k disku bohužel podařilo dostat až dnes. Resty ale doháníme rychle, takže pokud vás zajímá, jak se podařil vysokodefiniční přepis a chcete se pošťourat v technických podrobnostech, jste na správné adrese.

Na našem Blu-ray profilu Markety Lazarové jsme si pro vás připravili několik desítek FullHD screenshotů v bezeztrátovém formátu PNG, podle kterých si můžete udělat velice dobrý obrázek o tom, jak se restaurovaný přepis Národnímu filmovému archivu povedl. Součástí profilu pak je samozřejmě také graf bit-rate a pár technických drobností o obrazu a zvuku.

Marketa Lazarová (1967) Marketa Lazarová (1967) Marketa Lazarová (1967) Marketa Lazarová (1967)

Dvoudiskové edici (film na Blučku, bonusy na DVD) se samozřejmě v příštích dnech podíváme na zoubek, takže se můžete těšit i na recenzi. Do té doby, než dáme dohromady své dojmy, se můžete kochat screenshoty. A pokud máte o film zájem, s jeho koupí neváhejte. NFA si připravilo tisíc kopií a na skladě už nemá žádné. Až tedy disky dojdou v obchodech, dost možná už nebudou k sehnání.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře