LG vypouští na trh první 4K OLED o 65 a 77 palcích

vydáno 25. 8. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Televizory, Ze světa

Tagy: 4K, 4K OLED, LG, OLED, televizory

LG pokračuje ve své osamělé OLED krasojízdě a vítá do své rodiny 65 a 77 palcové 4K OLED modely televizorů 65EC9700 a 77EG9700. Nejedná se o nic překvapivého. Ostatně LG je aktuálně jedinou společností, které krvácení z nesmírně drahé OLED technologie nevadí, stejně jako investice do marketingu 4K rozlišení, které si minimálně v Evropě stále ne a ne najít dostatečnou fanouškovskou základnu.

Na kvalitě televizorů, které sklízely nadmíru pozitivní ohlasy na letošním veletrhu CES, to však nic nemění a pokud máte cca 140 tisíc korun a nevadí vám, že si na televizi v tuzemských podmínkách nic v nativním 4K nepřehrajete, můžete svůj bankovní účet pomalu připravovat na pouštění žilou.

LG 4K OLED TV

Oba prohnuté modely, které je však kromě klasického stojanu stále možné připevnit na zeď a které nabízí tradiční softwarovou LG výbavu, budou v Evropě k mání co nevidět. Hned jak si odbudou aktuální premiéru v Korey.

Pokud byste si však chtěli televizory nejprve prohlédnout na vlastní oči, příští týden budete mít ideální možnost, neboť bude v nedalekém Berlíně startovat letošní ročník veletrhu IFA.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře