Kompletní Superman konečně na Blu-ray

vydáno 16. 3. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy

Tagy: Blu-ray, film, Superman, Superman Returns, Superman se vrací, Superman: The Movie, The Superman Motion Picture Anthology (1978-2006), Warner Bros.

The Superman Motion Picture Anthology (1978-2006) - Blu-ray

Už se o ní mluví několik měsíců a fanoušci Muže z oceli jí netrpělivě očekávají: The Superman Motion Picture Anthology (1978–2006), neboli všech pět filmů o synovi Kryptonu ve vysokém rozlišení.

Superman už sice na Blu-ray nějaký ten pátek poletuje, to ale jen v rámci prvního a druhého dílu, ke kterým se pak přidal Singerův Superman se vrací. Pravda, ostatní filmy stojí za starou belu, i tak si ale vysokodefiniční prezentaci zaslouží. Hlavně kvůli těm fanouškům.

Ti se podle všeho dočkají už 13. června, což je datum, kdy by měla kompletní antologie dorazit na britské ostrovy. Vzhledem k tomu, že se jedná o filmy spadající pod Warner Home Video, se dá očekávat, že se Blu-ray premiéra neomezí jen na Británii a antologie dorazí i do zbytku světa.

Šanci mají i tuzemští fanoušci, ostatně na Blu-ray u nás vyšla akorát „jednička“ a distributor by se tenhle rest mohl pokusit dohnat.

Mělo by se jednat o pětidiskovou edici, žádné další podrobnosti ale o boxu známy nejsou. Nic jiného než port bonusů z DVD se každopádně čekat nedá, je totiž dost nepravděpodobné, že by Warneři kvůli Supermanovi točili nějaké nové materiály.

A pokud, tak až v rámci Blu-ray premiéry Supermana: Muže z oceli (restart Supermana pod režijním dohledem Zacka Snydera, chystaný na rok 2012), kdy se jistě celá antologie dočká dalšího re-releasu.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře