Jeníček s Mařenkou pobijí čarodějnice v nádherném steelbooku

vydáno 5. 6. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Z domova

Tagy: Blu-ray, film, Hansel and Gretel: Witch hunters, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, Limited Edition, limitovaná edice, SteelBook

Jedna z největších ptákovin (jak v pozitivním, tak negativním smyslu), Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, dorazí na Blu-ray 26. června, a nakonec i v povedeném plechovém balení.

To by mělo obsahovat 2D a 3D disk, trojici bonusů Jeníček a Mařenka trochu jinak, Hodina duchů a Seznamte se: Trol Edward, přičemž všechny bonusy budou ve vysokém rozlišení a měly by být i otitulkované (to si samozřejmě ověříme, až dostaneme disk do ruky).

Nutno říct, že se steelbook, který vsadil na kontrast bílé a červené s hlavními hrdiny vespodu steelbooku, skutečně povedl. Dokonce je uvnitř povedený černobílý cover-art. Jediné, co je trochu zarážející a pro kupujícího docela silnou fackou, je cena. Ta je totiž stanovena na hodně nadsazených 799 korun (v e-shopech okolo 720 korun), které rozhodně udělají díru do kapsy a v nějaké slevové akci byste za ně pořídili tři jiné a mnohdy kvalitnější tituly. Pro fanoušky se ale přesto jedná o jasnou koupi.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (steelbook)
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (steelbook)
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (steelbook)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře