Insidious 2 jde do kin, na Blu-ray ho můžete mít na Štědrý den

vydáno 14. 11. 2013 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova, Ze světa

Tagy: Blu-ray, Falcon, film, Insidious, Insidious 2, Insidious: Chapter 2, James Wan, Leigh Whannell, Patrick Wilson, Rose Byrne, The Conjuring, V zajetí démonů

Insidious 2 (Blu-ray) Druhá kapitola hororu Insidious právě vstupuje do českých kin a internetem už se šíří vesměs pozitivní reakce a navzdory netradičním vtipným vsuvkám i dosti vystrašené dojmy. James Wan jednoduše umí a diváka to těší ještě více, když servíruje rovnou dvě kvalitní hororové pecky ročně (V zajetí démonů na Blu-ray vychází už 4. prosince!).

Pokud ovšem návštěvám kina neholdujete a bojíte se raději doma, příběh rodiny Lambertových budete už brzy moci blíže prozkoumat na Blu-ray. Na americkém trhu film vyjde už 24. prosince a v kombu s DVD a digitální kopií ho můžete už teď předobjednávat za cenu kolem 36 dolarů, tedy asi 720 korun. V Británii film vyjde 7. ledna za příjemnější cenu 14 liber, tedy přibližně 450 korun.

Bonusy by měly být v případě obou edic totožné a následující, přičemž většina z nich je Blu-ray exclusive:

  • Periferní vidění: Scény ze zákulisí
  • Strašidelná přeměna – Jak se herci měnili v duchy díky líčení.
  • Nemocnice hrůzy: Lokace – Herci a štáb diskutují o tom, jaké to je točit na „prokletých lokacích“.
  • Zápisník Leigh Whannella – Pohled na natáčení skrz perspektivu scenáristy a herce Leigh Whannella.
  • Work in Progress: Otázky a odpovědi – Barbara Hershey, Patrick Wilson, Jason Blum, James Wan a Leigh Whannell diskutují o zážitcích z natáčení.
  • Spektrální pozorování: 3 Webizody – Specs a Tucker jako nováčci v paranormálním vyšetřování najdou nečekaného spojence.

Tuzemská edice Insidious 2 se dá v obchodech očekávat v březnu 2014. Jestli s pokračováním vyjde i první díl, který se doteď tuzemskému trhu ve všech směrech úspěšně vyhýbal, zatím není známo. O případných změnách Vás budeme informovat.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře