HCP: LG přijelo kamionem

vydáno 6. 10. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Televizory

Tagy: 3D, Home Cinema Praha 2011, LG

O jednu z nejzajímavějších expozic letošního Home Cinema Praha se bez debat zasloužilo LG, které se vykašlalo na klasické výstavní prostory a na nádvoří hotelu Angel dorazilo svým vlastním kamionem.

LG

Ten „rozbalilo“ a své 3D televizory, pracující na bázi pasivní technologie, představilo v jeho přívěsu. Některým by mohl být povědomý, LG totiž zastávkou na pražském Andělu končí několikaměsíční šňůru, v jejímž rámci s prezentací svých pasivních 3D technologií objelo doslova celou Českou republiku (a chystá se prý ještě na pár zastávek u našich slovenských sousedů).

LG

Cesta k přívěsu plnému 3D LCDček je trochu krkolomná, ostatně stejně jako jakákoliv cesta k různým částem výstavy – Home Cinema Praha je totiž rozložené po celém komplexu hotelu Angelo a člověk se tu lehko ztratí. Nejen to, cesta do nádvoří ke kamionu LG vede akorát od hlavního vchodu (místo doprava se vydáte doleva), což se při procházení výstavy ukáže být dost matoucí.

LG

A co vás v přívěsu čeká? Samozřejmě představovačka 3D televizorů, při jejichž sledování vám budou stačit pouze pasivní brýle. Na vlastní oči se tak budete moct přesvědčit, proč se nám zatím pasivní technologie v uživatelské sféře vůbec nezamlouvají – snadno tu minete ideální pozorovací úhel, tudíž se začne obraz rozlézat (kontury přestávají být ostré) a rastr je vskutku zpozorovatelný i z více než dvou metrů. Už jsme o tom psali, tak se zkuste podívat sami.

LG
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře