Godzilla: Slavná ještěrka konečně v plnohodnotném traileru

vydáno 25. 2. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa | 2 komentáře

Tagy: film, Godzilla, kino, trailer

Sebevědomý materiál. U Warnerů nové Godzille očividně věří a mohou si tím pádem dovolit velmi pozvolna budovanou reklamní kampaň, která ani zdaleka nevytahuje všechny trumfy. I v prvním plnohodnotném traileru spíše zlehka dráždí, pomalu odhaluje monstrózní dítě atomu a jestli něco opravdu hodně připomíná, je to Reevesův dnes již trochu polozapomenutý Cloverfield.

Podobně jako on, i Godzilla hodlá zjevně spoléhat spíše na charaktery a až ve druhém plánu na velkého ještěra. Byť zde samozřejmě hraje roli i výrazně větší rozpočet a snaha odkopnout se s drsnější a nepříjemnější verzí Godzilly směrem k přinejmenším trilogii o tom, jak jsme si neomaleností k přírodě způsobili zhoubu. Rozhodně by bylo o co stát. Vždyť by se vlastně jednalo o novou verzi Planety opic v agresivnějším módu. Což je varianta, o které se Emmerichovi před lety ani nesnilo. Snad to vyjde.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: Godzilla: Slavná ještěrka konečně v plnohodnotném ...

Vložil th0ca (bez ověření), 27. Únor 2014 - 10:45

Obrázek uživatele th0ca

tak nvm, ale jestli ma spolehat na charaktery, tak u me silne pohori. Zatim me to nechava klidnym, to z Pacific Rimu sem byl mnohem vic unesenej a to i z traileru.

Re: Godzilla: Slavná ještěrka konečně v plnohodnotném ...

Vložil Psema (bez ověření), 27. Únor 2014 - 11:26

Obrázek uživatele Psema

Já jsem právě docela v očekávání. Je zjevný, že druhýho Emmericha v plánu nemají. V obsazení v podstatě jenom charakterní herci, který do úplně stupidních látek nejdou. Za kamerou člověk, jehož průrazovej film je o dvou lidech chodících a povídajících si v post-apo krajině. Nikde ani náznak komedie.

Bude to hodně jiný a docela by mě zajímalo, jak na to může reagovat širší veřejnost. Jestli pro ni není materiál právě až příliš „dark and gritty“ na to, že je to „prostě Godzilla“.