FOTO DNE: Jak vypadá Futurepak Godzilly?

vydáno 28. 8. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy | 3 komentáře

Tagy: Futurepak, Godzilla, Magic Box

Godzilla se v područí Magic Boxu chystá na podzimní vydání 8. října a zatímco podobu plánované limitované edice (pokud tedy nakonec bude) zatím neznáme, distributor dnes na svém Facebooku odhalil podobu českého Futurepaku. A nutno uznat, že vypadá lahodně. Jen tradiční warnerácké nápisy opět sahají až k polovině zadní strany, což je zralé na jaderný plivanec.

Godzilla (Blu-ray futurepak)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: FOTO DNE: Jak vypadá Futurepak Godzilly?

Vložil milda (bez ověření), 28. Srpen 2014 - 12:52

Obrázek uživatele milda

Ani sebelepší balení neskryje fakt, že je to naprostá hovadina, zlatá Emmerichova Godzilla z osmadevadesátýho, tohle spíš pojednává o jakýchsi MUTO které vypadají jako pár nůžek slepených izolačkou :D

Re: FOTO DNE: Jak vypadá Futurepak Godzilly?

Vložil Psema (bez ověření), 28. Srpen 2014 - 16:51

Obrázek uživatele Psema

Emmerichova Godzilla nemá s Godzillou nic společného. Viz. poslední části japonské série, která se jí vysmála do obličeje a pak ji nechala původní Godzillou odpálit k pánu. :D

Většina klasických filmů s Godzillou (ve kterých se neřeže s Rodanem, King Chidorah apod.) obsahuje Godzilly úplně stejně málo jako tahle verze. Ona totiž Godzilla kromě těch velkých battle vs. filmů (které má poctít americké pokračování) o soubojích Kaiju monster nikdy vlastně nebyla. Jen ji přes to markeťáci propagují a lidi jim na to očividně skáčou, aby byli zklamaní.

Re: FOTO DNE: Jak vypadá Futurepak Godzilly?

Vložil Wolf (bez ověření), 28. Srpen 2014 - 13:37

Obrázek uživatele Wolf

Nádhera do toho určitě půjdu, pokud tedy u nás nevyjde ještě něco lepšího což pochybuju, mimochodem Emmerichova Godzilla je vedle této nové maximální hovadina. Hned potom co jsem viděl novou Godzillu se mi ta Emmerichova totálně zhnusila.