Druhá Auta na BD

vydáno 19. 8. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy

Tagy: 3D, Auta, Blu-ray, Blu-ray 3D, Cars, Pixar, Walt Disney Studios

Cars 2 Blu-ray

Studio Pixar je sice považováno za záruku animované kvality, jeho pokus o obohacení frančízy Aut (jejichž úspěch je z finančního hlediska především v hračkách, ani ne tak ve filmech samotných) ale podle recenzí nedopadl nikterak skvěle – jedná se o nejhůře hodnocený film v historii studia. Pokud se vám ale i druhá Auta líbila, jistě vyhlížíte jejich vysokodefiniční premiéru. Když už nic jiného, alespoň po technické stránce by se mělo jednat o naprostou špičku.

Americká listopadová premiéra (což posouvá tuzemskou někdy na prosinec) totiž vedle FullHD obrázku o 2.39:1 (dostupného ve 2D i 3D) slibuje také osmikanálovou zvukovou stopu v DTS-HD MA. A aby toho nebylo málo, dvoudisková edice bude obohacená o kvanta bonusů (a vzhledem k tomu, že se jedná o dětský titul, asi i o nějaké ty hry) jako nové kraťasy ze série Cars Toon a Toy Story Toon, nebo audiokomentář Johna Lassetera. Otázkou je, jestli se bonusy dostanou i k nám – třeba Toy Story 3, které je po finanční stránce podstatně úspěšnější, na náš trh dorazilo téměř bonusů prosté.

Druhá Auta by se měla prodávat v několika edicích, krom filmu jako takového si díky tomu budete moct koupit i celou sérii v jednom balení – oba díly Aut plus Burákovy povídačky. Existence takového balení už je o něco pravděpodobnější i u nás.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře