Denon updatuje své vlajkové lodě

vydáno 25. 2. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky

Tagy: 3D, Audyssey DSX, Audyssey MultiEQ XT32, AVP-A1HDCI, AVR-5308CI, Denon, Dolby Pro Logic IIz, HDMI, receiver, zesilovač

Denon AVR-5308CI Denon AVP-A1HDCI

Není nad to, když si člověk jako správný HD pionýr koupí nejnovější (a také nejdražší) receiver a zesilovač, od kterého čeká, že mu několik dalších let vydrží… a on během krátké doby zastará. Inu, taková je moderní technologie. Zítřejší novinka už je měsíc stará.

Pokud jste ale zákazníky Denonu, neplatí to tak úplně. Společnost totiž dva své nejvyšší modely z roku 2008 hodlá upgradovat, a to nejen firmware updatem, ale rovnou i hardwarovou výměnou komponent.

Majitelé denoňáckých AVR-5308CI a AVP-A1HDCI si budou moct přímo u výrobce nechat oba modely upgradovat za zatím blíže nespecifikovanou cenu.

Předražené mašinky se díky tomu naučí Dolby Pro Logic IIz, Audyssey MultiEQ XT32 (což je kalibrační systém, prý dvaatřicetkrát přesnější než jeho předchůdce bez dvaatřicítky v názvu), Audyssey DSX a plnohodnotný 3D HDMI passthrough. Tihle šikulové tak budou schopní do domácího kina integrovat i stereoskopické filmy.

Na našem trhu sice tyhle konkrétní přístroje nejsou k sehnání, je to ale dobrou zprávou i pro majitele jiných denoňáckých produktů, protože tak existuje možnost, že firma přistoupí i k upgradu dalších high-endových strojů (u těch za nižší peníz to samozřejmě nečekejte).

Nový zvukový formát se zřejmě jen tak neobjeví, upgrade do 3D nebo další úpravy ale vždycky bodnou.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře