Další plechová radost: Iron Man 3 v parádním steelbooku

vydáno 1. 7. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy, Z domova | 3 komentáře

Tagy: Blu-ray, film, Iron Man 3, komiks, Robert Downey Jr., Shane Black

Iron Man 3 (Blu-ray)

Letní filmová sezóna je sice za svou polovinou a v kinech se tím pádem vystřídala již pěkná řádka filmových hitů, třetího Iron Mana se však povedlo přebít málokomu. Závěrečná (?) část série o Tony Starkovi totiž nabídla nejen dostatek velkolepých momentů, ale především nezapomněla ani na odlehčený scénář, do něhož Shane Black nasypal více zábavných situací, než kolik jich bylo v předchozích dílech dohromady.

Na blížící se vydání na Blu-ray se proto těšíme jako děti, kterým rodiče slíbili novou sadu báboviček, a těší nás, že tuzemská distribuce (Magic Box) zvažuje a téměř na sto procent dodá na trh i fešný steelbook, na němž se z jedné strany skví sám titulní hrdina a na druhé jeho ikonický reaktor.

Blu-ray u nás má vyjít již 4. září, což je o celých patnáct dní dříve než v USA (uvidíme, jestli se s datem ještě nehne), a prozatím netušíme, jaké bude složení bonusů. Respektive, víme, jaké je částečné složení zmíněné americké edice. Jak ale víme, Disney se nebojí v regionech mimo Ameriku disky ořezávat a nechávat si exkluzivní materiál pouze pro lokální distribuci. Budeme tak doufat, že na rozdíl od ušmudlaně vybavených Avengerů tentokrát dorazí disk v plné parádě. Ostatně podívejte se na odhalené materiály sami.

Zveřejněné bonusy US edice:

  • Dekonstrukce scény: Útok na Air Force One – Vrhněte se do akce spolu s týmem kaskadérů, tvořícím jednu z nejvýraznějších scén filmu.
  • Exkluzivní pohled za kulisy filmu THOR: TEMNÝ SVĚT – Objevte nové fantastické světy, nezapomenutelné postavy a nové, tep zvyšující momenty z nadcházejícího blockbusteru.
  • Iron Man 3 bez masky – Přidejte se k obsazení a filmovému štábu a prodělejte rychlokurz v natáčení epického velkofilmu, Marvel
  • Pokažené záběry
  • Vystřižené a prodloužené scény
  • Audiokomentář Drew Pearce (scénář) a Shanea Blacka (scénář, režie)
  • A DALŠÍ…
Iron Man 3 (Blu-ray steelbook)
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Další plechová radost: Iron Man 3 v parádním ...

Vložil Jirka SW (bez ověření), 2. Červenec 2013 - 11:00

Obrázek uživatele Jirka SW

Zdravím, nevíte něco o vydání trilogy na BD? To by bylo moc fajn a velmi by se mi to líbilo na poličce.První díl u nás vlastně ani nevyšel,jen druhý.Díky za info

Re: Další plechová radost: Iron Man 3 v parádním ...

Vložil Jirka SW (bez ověření), 2. Červenec 2013 - 12:47

Obrázek uživatele Jirka SW

A ještě dotaz.Jednu dobu se tu mluvilo o kufříkovém vydání,které mělo být někdy v dubnu květnu, obsahovalo všechny filmy spadajíci pod Avengers.Ví se o něm něco?Díky za odpoveď

Re: Další plechová radost: Iron Man 3 v parádním ...

Vložil Psema (bez ověření), 2. Červenec 2013 - 14:31

Obrázek uživatele Psema

Nejprve ke kufříku. Ten vyšel jen pro americký trh, odkud se dá pořídit ideálně z Amazonu. Bohužel bez české podpory. U nás na sto procent nebude.

Žádný trilogy pack Iron Mana jinak zatím nebyl oznámený ani pro jeden trh, což u nás bude ještě komplikovanější právě proto, že tu první díl stále nevyšel, byť se o něm už pár měsíců přemýšlí.