Další bonus na BD Iron Mana 3: Krátký film o Peggy Carter

vydáno 12. 7. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, Captain America, Captain America: First Avenger, Captain America: První Avenger, Captain America: Winter Soldier, film, Iron Man 3, Marvel, Marvel One-Shot

Agent Carter V Americe končí přípravy svátku všech geeků a nerdů – Comic-Con v San Diegu – , což si žádá i řádná oznámení, které nalákají fanoušky komiksů k velkolepému nájezdu a útratě těžce vydřených výplat. Marvel má letos spoustu želízek v ohni. Mimo jiné totiž hodlá prezentovat nové záběry z listopadového pokračování Thora, možná zaskočí i Captain America a jeho protivník Winter Soldier, a vedoucí marvelácké filmové odnože Kevin Feige už pár týdnů dráždí tím, že dojde ke zveřejnění nových marvelovských filmů pro třetí fázi skvostně rozjeté frančízy.

Velkou událostí má ovšem být i předvedení nového krátkého filmu ze série Marvel One-Shot, která tradičně doplní mezery mezi jednotlivými celovečerními blockbustery a poslouží i jako bonus na na září chystaném Blu-rayi třetího Iron Mana. Marvel do One-Shotů začíná sypat výrazně více peněz než v minulosti (vzpomínáte ještě na první film The Consultant, jenž se celý odehrál v jídelně?), což znamená, že se po akční jednohubce Item 47 z Blučka The Avengers konečně dočkáme i krátkého dobového filmu.

Agent Carter

Agent Carter se vrátíme do čtyřicátých let a uvidíme, jak se skoro-přítelkyně „zesnulého“ Stevea Rogerse vyrovnává s jeho ztrátou, armádní byrokracií a pátrá po tajemném Zodiacu. Předmětu, o kterém podle režiséra nemáme vědět nic jiného, než že se jedná o něco nebezpečného, co nesmí být ve špatných rukou. Film kromě své funkce zábavného bonusu podle tvůrců rovněž poslouží jako spojnice mezi Iron Manem 3 a pokračováním Capových dobrodružství s podtitulem Winter Soldier, o nichž se již delší dobu ví, že se odehrávají paralelně, což vysvětluje, proč se v Iron Manovi neobjevil nikdo z S.H.I.E.L.D.u.

Premiéra Agent Carter se chystá na Comic-Conu 19. července, tudíž lze očekávat záplavu nekoukatelných camripů, Blu-ray Iron Mana 3 je potom v plánu na 4. září.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře