COŽE?: Vetřelec dostane další kolekci

vydáno 15. 9. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova | 2 komentáře

Tagy: Alien Anthology: Nostromo edition, Blu-ray, film, Vetřelci, Vetřelec, Vetřelec 3, Vetřelec: Vzkříšení

Snad žádná filmová série z posledních let není v oblasti re-releasů tak otravná jako právě Vetřelec. Studio 20th Century Fox jako by chtělo ságu započatou Ridley Scottem a odpálenou do výšin akčního žánru Jamesem Cameronem vydojit, jak to jen půjde, a tak chystá – pokud dobře počítám – již čtvrté vydání, kterého se dočkáme i v České republice. A já se upřímně ptám: Proč?

První sběratelská edice s vajíčkem měla punc opravdové události a nejeden fanoušek se při jejím odnášení domů tetelil blahem. Pak přišla papírová kolekce s Prometheem (kterého mimochodem nová edice bude ignorovat). Po ní nastoupily samostatné steelbooky (s čestnou výjimkou Cameronových Vetřelců). A nyní nás čeká Nostromo edice, která až na pár drobků v podobě testovacích záběrů láká na totožnou bonusovou sestavu jako u minulých edic a do pléna přihodí i povinné materiály pro sběratele jako zmenšeniny plakátů, komiks Vetřelec a kartičky s uměním H.R. Gigera.

Jistě, za patnáct stovek to není vůbec špatné. Obzvlášť pokud jste o Vetřelce na Blu-ray ještě nezavadili. Osobně by mě zajímalo, kde toto jednou skončí. Nyní máme před sebou edici K 35. výročí. Čeká nás za dva roky edice s Prometheem 2 a za pět rovnou edice ke 40. výročí? A proč rovnou nevydávat novou re-edici každý rok? Vždyť výročí je tak jako tak a není důvod čekat na kulatiny.

Alien Anthology - Nostromo edition
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře

Re: COŽE?: Vetřelec dostane další kolekci

Vložil mhs (bez ověření), 15. Září 2014 - 16:29

Obrázek uživatele mhs

dalsi zbytecna kolekce… a aliens steelbook porad nikde… kreteni. vydavatel udajne objednal steelbooky „ALIEN“, ale zapomnel, ze jeden dil se jmenuje ALIENS… proto u nas neni k sehnani dvojka. jestli je to kachna nebo pravda, nevim, ale klidne bych tomu veril.

Re: COŽE?: Vetřelec dostane další kolekci

Vložil Ferry Sally (bez ověření), 16. Září 2014 - 11:25

Obrázek uživatele Ferry Sally

Dobrý den.

Taky si myslím, že je trochu „pře-vetřelcováno“. Distibutoři by si měli uvědomit, že na náš malý filmový trh je toho už moc a tím pádem se nebude NAKUPOVAT!!! Na Filmareně je k prodeji Vetřelčí vajíčko od 9.4.2014 a nikdo to nekupuje, přitom pro opravdové „Vetřelčí fandy“ je tento nákup Povinností!!! Kdyby radši distibutoři vydali něco co opravdu na našem trhu chybí!!!

Ferry Sally.