Čeká X-Meny režisérský sestřih?

vydáno 7. 7. 2014 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, X-Men: Budoucí minulost, X-Men: Days of Future Past

Fanouškovské nářky nejsou producenty vždy přehlíženi. Nejnověji se o tom přesvědčila jedna z uživatelek sociální sítě Twitter, která otagovala v podstatě kompletní kreativní a producentský tým posledních X-Menů s podtitulem Budoucí minulost s žádostí o rozšířený, nebo režisérský sestřih filmu, který by obsahoval původně vystřižené scény s Annou Paquin alias Rogue.

Ta se ve filmu sice objevila, avšak až v závěru filmu a nikoli dříve, jak bylo v původním scénáři plánováno. V původní verzi ji měli Profesor X společně s Magnetem zachránit ze spárů Sentinelů, aby nahradila zraněnou Kitty Pride jako prostředek pro Wolverinův transport do minulosti. V průběhu střihu filmu však režisér Singer usoudil, že tato záměna není nutná, což se samozřejmě nelíbilo řadě skalních fanoušků komiksu, kteří s podobou jedné ze zásadních postav týmu nesouhlasili ani v případě předchozí trilogie.

Na twitteru si lze vážně popovídat s každým

Nyní se však na základě odpovědi producentky Lauren Shuler Donner zdá, že je rozšířená verze filmu s větší rolí pro Rogue na cestě. Otázkou zůstává, zda půjde o jedinou změnu, anebo zda se Bryan Singer do úprav filmu pustí o trochu více. Pravdou nicméně je, že zařazení Rogue do filmu by mohlo celku prospět. Ostatně právě motiv Kittyina zranění, který v kinoverzi vyšuměl do ztracena, by konečně dostal patřičné vyvrcholení. A kdo jiný by měl Wolverina udržet v akci, než právě Rogue, s níž v předchozích dílech získal téměř až otcovské pouto, které nabízí i více možností pro emocionální rezonováni.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře