Bang & Olufsen představil novou platformu pro bezdrátové reprosoustavy

vydáno 29. 9. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Hi-Fi audio, Ze světa

Tagy: Bang & Olufsen, hi-fi, reproduktory, reprosoustava, WiSA

Pokud sháníte reprosoustavu, popřípadě její jednotlivé články a netoužíte po „mainstreamu“, neuděláte chybu vsadíte-li na Bang & Olufsen. Sice vás to – pokud nemáte zatraceně hluboké kapsy – dost možná zruinuje, na oplátku však dostanete úchvatnou kombinaci designu, kvalitních materiálů a zajisté i vynikající audio kvality.

Společnost se již delší čas zaměřuje na zlepšení kvality bezdrátových zařízení, přičemž nyní oznámila novou platformu, na jejímž základě slibuje 24-bitový nekomprimovaný zvuk, jenž si budete moci napálit jak do páru reproduktorů, tak do plnohodnotné 7.1čkové soustavy. Umožnit to má základ postavený na otevřeném standardu WiSA, který operuje v rozsahu 5.2–5.8 GHz, ruku v ruce s původní technologií Bang & Olufsen a Summit Semiconductor.

Bang & Olufsen sice přiznala, že není ještě připravená ukázat reproduktory, které na nové platformě fungují, oficiální zveřejnění však není daleko, neboť je podle zástupců společnosti chystané již na říjen. Uvidíme tedy, s čím se špička mezi audiofilními firmami předvede tentokrát.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře