Bang & Olufsen nabízí luxusní televizor pro zámožné

vydáno 28. 8. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Televizory, Hi-Fi audio, Ze světa

Tagy: Bang & Olufsen, BeoVision 12-65 New Generation

Bang & Olufsen je společnost známá svým moderním designem, vysokou kvalitou a také cenami, když se nestydí žádat po zákaznících enormní sumy. Pravda, za mimořádnou kvalitu a pocit výjimečnosti. Nově firma představila svůj nový 65palcový model televizoru BeoVision 12 New Generation. Samozřejmě v jedinečném a moderním designu.

Bang & Olufsen svůj televizor vybavila konkurenceschopnou Smart TV platformou a o obraz se má postarat BeoSystem 4 ze separátního krabičky, která se umístí za jí poháněný televizor. O zvuk se pak postará firmou patentovaná technologie True Image, která zvládá downmixing i upmixing zvuku podle počtu připojených reproduktorů. 7.1 kanálový zvuk tudíž může být přehráván nižším počtem reproduktorů a naopak pod počtu bedniček, které k zařízení připojíte.

BeoVision 12 New Generation

Televizor samozřejmě lze umístit jak na zeď, tak na stojánek, jenž je v tomto případě motorizovaný pro snadnou úpravu polohy televize. Verze se stojanem je však výrazně dražší. Bang & Olufsen předpokládá, že zákazník televizor zakoupí spolu s reproduktory BeoLab 12, a tak svému novému zobrazovači dopřál barevné sladění v podání chladné „Topaz Grey“.

BeoVision 12–65 New Generation pro umístnění na zeď pořídíte za 13995 Euro, verzi se stojanem vás vyjde o 1500 Euro dráž.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře