Android TV má přes 600 aplikací. Včetně Doom 3

vydáno 15. 6. 2015 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Televizory, Ze světa

Tagy: Android TV, Doom 3, hry

Google si od svého spojenectví s většinou výrobců televizorů slibuje pořádnou tlačenku a konečně i prosazení „chytrých televizí“ na trhu, což by mu přihnalo řadu nových klientů a v důsledku i financí. A tak není divu, že aplikací kompatibilních s Android TV přibývá. Nyní jich je již pře 600 a dokonce mezi nimi nechybí ani známé hry.

Nově byl do seznamu přidán i třetí díl ze série Doom, což mi osobně připomnělo, jak daleko jsme pokročili. Stále si ještě vzpomínám, jak jsem měl v době premiéry Dooma na PC problémy hru vůbec rozchodit, a tak jsem vypínal snad vše, co bylo v nastavení po ruce. Nyní vám postačí mašina za pár korun.

Zamrzí ovšem zjištění, že ačkoli Doom spadá pod Android TV, na samotné televizi si ho nezahrajete. K jeho spuštění je totiž potřeba konzole Nvidia Shield, která by se do Evropy měla dostat až za pár měsíců a jež se technicky vyrovná starší generaci konzolí od Microsoftu a Sony.

Google rovněž přidal aplikace k řadě amerických televizí, ale také Twitchi či Vimeu, které na rozdíl od amerických stanic i využijete. Ostatně právě využití v různých regionech bude tím, co o přijetí operačního systému pro televize nakonec rozhodne.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře