3D Star Wars za rohem

vydáno 4. 3. 2011 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma 3D, Filmy

Tagy: 3D, Blu-ray, film, Hvězdné války, Star Wars

Na Star Wars na Blu-ray čeká většina HD geeků. Na jejich re-release v kinech snad úplně všichni. A je úplně jedno, jestli jste ságu rodiny Skywalkerů na velkém plátně již někdy viděli.

Star Wars (přesněji původní trilogie) jsou totiž klasika, na kterou se vyplatí zajít do kina klidně i několikrát, neboť se snad nikdy neokouká.

A již delší dobu víme, že nám George Lucas za pár chechtáků rád splní dětské sny (viz Star Wars ve 3D). Sice s přídavkem třetího rozměru a možná i dalších dodatečných úprav původních filmů, ale čert to vem. Chceme Jedie! Chceme Sithy! A chceme je hned!

Dobrá zpráva je, že nyní víme, na jaký den se máme těšit (resp. naši zámořští kolegové, česká distribuce bude zcela jistě mlčet, jak to jen půjde) – na 12. únor 2012. V ten den v setmělých sálech znovu zabzučí světelné meče, mladý Obi-Wan poprvé rozsekne droida Obchodní federace a Anakin Skywalker začne objevovat tajemství mystické Síly (kašlat na midichloriany).

Ano, čtete správně. Jako první do kin přece jen půjde Epizoda I: Skrytá hrozba, již většina soudných diváků nepovažuje zrovna za skvostného nástupce rubanic mezi Rebely a Impériem. Jenže pokud chtějí nadšenci vidět „třidé“ explozi Hvězdy smrti, musí se vypravit do kina i na méně oblíbené části hvězdné ságy.

Proč? Protože Lucas skutečně hodlá konverze dalších dílů financovat z peněz utržených z předchozích 3D verzí. To znamená, že Epizodu II spatříme, jen když uspěje Skrytá hrozba atd. Jasně, vůči fanouškům původní trilogie jde o podpásovku.

Ale kruci. Ty dva mizerné prequely přežijeme a od Pomsty Sithů začnou orgie!

Související články a trailery

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře