Transformers: Dark of the Moon (2011) - trailer 1

vydáno 13. 12. 2010 | autor Kateřina Papstová | sekce HD trailery

Tagy: film, trailer, Transformers, Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon (2011)

Léto 2011 bude splněným snem všech milovníků akčních blockbusterů. Jedním z předpokládaných hitů je i třetí díl Transformers, opět v režii Michaela Baye. Na světě je první teaser trailer, který rozhodně nevypadá špatně.

Stroj na peníze zvaný Transformers roztočí znovu svá kola příští rok, konkrétně 30. června, kdy má u nás premiéru. Po trochu rozpačitém druhém dílu se vrátil na post výkonného producenta sám Steven Spielberg.

Tedy on na něm byl i v případě druhého dílu (Transformers: Pomsta poražených – recenze), ovšem na natáčení příliš nedohlížel. To se doufejme tentokrát změnilo, a on dokázal udržet Michaela Baye na uzdě. Když totiž tomuhle megalomanskému režisérovi nikdo nešlape na paty, utrhne se ze řetězu.

První teaser trailer na třetí Transformers, v němž si to opět budou rozdávat hodní Autoboti a zlí Decepticoni (kterým budou sekundovat lidé v čele se Shiou LaBeoufem), neukazuje příliš ze samotného děje. Ale rozhodně dokáže na třetí díl, s podtitulem Dark of the Moon, spolehlivě navnadit. A to přesto, že v něm uvidíme „jen“ Armstrongovo přistání na Měsíci roku 1969 a následné odhlalení, co ve skutečnosti lidé na Měsíci hledali.

Více netřeba prozrazovat; podívejte se na trailer, který je celkem dlouhý, zajímavý a řádně monumentální, jak se na Baye sluší a patří. Transformers: Dark of the Moon bude uveden také v dnes už pro blockbustery zcela nezbytném 3D.

Související recenze

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Komentáře