Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

typ film | český zvuk | české titulky | screenshoty | recenze

Tagy: Blu-ray, Bonton, film, Sony Pictures, Spider-Man, Spider-Man 2, Spider-Man 3, Spider-Man: The High Definition Trilogy, Trilogie Spider-Man

Trilogie Spider-Man (Spider-Man: The High Definition Trilogy, 2007)

Český název: Trilogie Spider-Man

Originální název: Spider-Man: The High Definition Trilogy

Rok výroby: 2007

Žánr: Akční / Fantasy / Thriller / Dobrodružný

Délka: 395 minut (6:35)

Režie: Sam Raimi

Hrají: Tobey Maguire, Kirsten Dunst

Studio: Sony Pictures

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 25. 2. 2008)

Recenze filmu

Připravili jsme pro vás recenzi filmu Trilogie Spider-Man na Blu-ray »

Technické informace

Český zvuk ANO

České titulky ANO

Typ disku: BD-50 (50GB BD-ROM)

Počet disků: 4

Zvukové stopy: anglicky Dolby TrueHD 5.1, česky 5.1

Titulky: české, anglické

Formát obrazu: 2,40:1

Rozlišení: 1080p

Video: MPEG-4 AVC

Popis filmu

Kolekce obsahuje tyto filmy: Spider-Man, Spider-Man 2 a Spider-Man 3.

Spider-Man (2002)

Student Peter Parker získá po kousnutí geneticky upraveným pavoukem nadlidskou sílu a pavoučí dovednost kamkoliv vylézt. Své nenadálé schopnosti se rozhodne nasadit v boji proti zločinnosti.

Peter Parker se stal už v raném věku sirotkem, proto ho vychovává teta May a strýc Ben. Žije v Queensu životem normálního studenta: pracuje jako fotograf ve školních novinách, touží po krásné Mary Jane Watson a tráví spoustu času se svým kamarádem Harry Osbornem. Během jednoho pokusu ve škole ho pokouše geneticky upravený pavouk a Peter brzy zjistí, že má neobvyklou sílu a schopnosti. Nejprve je chce využít k tomu, aby získal peníze, ale tváří v tvář tragédii, která udeří blízko jeho domova, se rozhodne bojovat proti zločinnosti. Vezme si k srdci slova strýčka Bena: „S velkou sílou přichází i velká odpovědnost.“

Mezitím se megalomanský obchodník Norman Osborn, Harryho otec, začne také měnit. Jenomže jeho experiment se nepodaří tak, jak chtěl. Jeho inteligence a síla sice také vzroste, ale zároveň zešílí. Stane se z něj Green Goblin, největší Spider-Manův nepřítel, který podrobí Peterovo rozhodnutí bojovat proti kriminalitě a pomáhat nevinným lidem zatěžkávací zkoušce.

Spider-Man 2 (2004)

Od chvíle, kdy se Peter Parker (Tobey Maguire) rozhodl opustit svou dlouholetou lásku Mary Jane Watson (Kirsten Dunst), aby se mohl v kostýmu Spider-Mana i nadále zodpovědně věnovat svému povolání superhrdiny, uplynuly dva roky. Jeho touha po milované M.J. se ale postupem času stala ještě silnější a proto si nyní pohrává s myšlenkou, že by se tajného života superhrdiny na důkaz své lásky vzdal. M.J. se však mezitím rozhodla jít dál – vydala se na dráhu filmové herečky a v jejím životě figuruje nový muž.

Peter má problémy i se svým nejlepším přítelem Harrym Osbornem (James Franco). Jejich kamarádský vztah začíná být stále více zastíněn Harryho záští vůči Spider-Manovi, jehož viní ze smrti svého otce.

Když už se zdá, že se situace nemůže změnit k horšímu, je Peter postaven tváří v tvář mocnému Dr. Octopusovi (Alfred Molina) – ďábelské stvůře s dvěma páry smrtících chapadel, která je mu více než důstojným protivníkem. Aby dokázal jeho řádění zastavit, musí se naučit žít se svým osudem a využít všech svých schopností, které jsou mu zároveň darem i prokletím.

Spider-Man 3 (2007)

Peter Parker si opět oblékne pavoučí kostým a pustí se do ochraňování nevinných, jenže jak se zdá, tentokrát to nebude mít vůbec jednoduché. Když porazil šíleného Green Goblina a znepřátelil si tak svého nejlepšího přítele Harryho Osborna, zdálo se, že by se mohl začít věnovat lovením obyčejných pouličních zločinců a zachraňování starých žen, které se rozhodly nepřecházet silnici na vyznačených místech. Jenže pak přišel Dr. Octopusovi, který se ukázal být velice silným soupeřem a zdálo se, že jeho likvidace nebude ani pro takového hrdinu jako je Spider-Man jednoduchá.

Klidný život je přerušen útěkem nebezpečného muže z přísně střeženého vězení, který dokáže své tělo přeměnit v písek. New Yorkskými ulicemi se začne ozývat houkání policejních hlídek, které pročesávají město, aby zločince poslaly tam kam patří. Peter Parker se jako reportér dostane k policejnímu vyšetřování a seznámí se s půvabnou Gwen Stacy, dcerou jednoho policisty. Jenže mezitím tajemný uprchlík uzavře spojenectví s Harry Osbornem a přislíbí mu, že pořádně znepříjemní Spider-Manův život. Ovšem to není jediný, kdo mladého hrdinu znepokojuje. Eddie Brock, dotěrný reportér najatý Jonahanem Jamesonem, totiž podrobně zkoumá Peterův život a snaží se zjistit co je na něm tak zajímavého, že kvůli němu nechala Mary Jane svého přítele. A aby toho nebylo málo na Spider-Manově těle se usídlí záhadný symbiont, který mu také pořádně zavaří…

Screenshoty

I když si podle těchto snímků lze udělat určitou představu o kvalitě obrazu, je třeba brát je s příslušnou rezervou. V pohybu může film působit zcela jinak.

Po kliknutí na náhled se zobrazí zvětšená verze, přizpůsobená maximálnímu rozlišení monitoru. Pokud chcete zobrazit snímek v plném rozlišení, využijte možností prohlížeče (například pravé nebo prostřední tlačítko).

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil Anonym (bez ověření), 15. Leden 2008 - 17:39

Obrázek uživatele Anonym

jsem moc zvědavý na cenu ..někde jsem čet něco o 1000 kč …

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 15. Leden 2008 - 17:50

Obrázek uživatele d.f.h

To jsem četl také, ale bohužel v posledním ceníku Bontonfilmu je cena 1999 :-/

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil Anonym (bez ověření), 15. Leden 2008 - 20:00

Obrázek uživatele Anonym

a k tomu se dá jen říct Absurdistán pokračuje :-(

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 16. Leden 2008 - 1:13

Obrázek uživatele d.f.h

Ano. A bude tu s námi ještě dlouho, dlouho…

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil Red (bez ověření), 25. Únor 2008 - 10:27

Obrázek uživatele Red

na amazonu.de za nejakych 1700, tak nevim proc absurdistan..

spis by me zajimalo, budou-li tam bonusy – jestli taky na spacialnim BluRay apod.

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 25. Únor 2008 - 10:37

Obrázek uživatele d.f.h

Ano, součástí kolekce je čtvrtý bonusový Blu-ray disk, který by měl být shodný s bonusovým diskem samostatného vydání Spider-Man 3.

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil Barva (bez ověření), 25. Únor 2008 - 11:07

Obrázek uživatele Barva

Nechápu vůbec význam tohoto vydání.Každý kdo vlastní BR přehrávač si už pořídil film Spider man 3 který už vyšel samostatně.Takže .všichni lidé(včetně mě)kteří tento film chtěli už mají doma.Najednou se na trhu objeví celá trilogie ale první a druhý díl samostatně koupit nejde.Takže si mám koupit komlet a mít doma trojku dvakrát?!!!!Nezbláznil se tady někdo?!Hlídám si to už od lonského roku a stále jsem čekal ale opravdu se nedá(ani v zahraničí)koupi první a druhý dil samostatně.

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 25. Únor 2008 - 11:14

Obrázek uživatele d.f.h

Ale to jsou přece běžné vydavatelské praktiky, prodávat filmy pořád dokola v různých obměnách :-). Fanoušci Star Wars by mohli vyprávět, že…

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil Barva (bez ověření), 25. Únor 2008 - 11:30

Obrázek uživatele Barva

Ještě jsem se chtěl zeptat:Koukal jsem na vaší databázi BR filmů a je tam film Rezident evil 3.Je tam uváděn bez české podpory ale podle mích informací by měl tento film obsahovat české titulky.Už ho mám dokonce obědnaný ze zahraničí tak doufám že nebudu zklamán.Ale jak říkám četl jsem že by tam měla být česká podpora.

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 25. Únor 2008 - 11:41

Obrázek uživatele d.f.h

O české podpoře u tohoto filmu jsem už také slyšel, ale zatím se mi nedostal do ruky, takže to nemám ověřeno a neuvádím to. Budu velmi rád, když se ozvete a tuto informaci potvrdíte, až film budete mít. Stačí k němu napsat komentář.

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil busines (bez ověření), 25. Únor 2008 - 21:37

Obrázek uživatele busines

Resident evil 3 ma nejen CZ titulky,ale i CZ dabing!!Mam doma.

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil d.f.h, 25. Únor 2008 - 22:09

Obrázek uživatele d.f.h

OK, doplněno, dík. Však my to dáme dohromady :-)

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil Barva (bez ověření), 26. Únor 2008 - 16:18

Obrázek uživatele Barva

Už mám také doma.Ale jak už jsem se zmínil v jiné diskusi velké zklamání film Vítejte v džugli.To mi hlava fakt nebere.

Re: Trilogie Spider-Man (Blu-ray)

Vložil Daredevil (bez ověření), 6. Červenec 2009 - 14:08

Obrázek uživatele Daredevil

Resident Evil 3, je síce česky na blu-ray, ale zase 1 a 2 diel sa stratili. Aj keď zase v zahraničí je v predaji Resident Evil – Trilogy :-( Bude 1 a 2 diel + Cz dabing na blu-ray?